Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Powitania  PostWysłany: 20-09-2004 - 14:27
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

W tym temacie mo?esz si? przywita? z innymi forumowiczami i opowiedzie? troch? o sobie, je?eli masz na to ochot?.

Regu?y:
1. Nie wolno umieszcza? w postach linków do innych forów czy reklamowac w?asnej strony. Informacje o swojej stronce mozesz mie? w podpisie.
2. Posty w tym temacie (tzn. wszystkie "cze??" i "witam serdecznie") b?d? sukcesywnie (np. po miesi?cu) kasowane - zostan? tylko informacje na temat nowego u?ytkownika.

Forum powita? przesta?o istnie? (patrz temat: Propozycje i zmiany) - wszystkie powitania znalaz?y si? teraz w dziale Nie zwi?zane - zostawiam tylko te najnowsze oraz osób, które wci?? udzielaj? si? na kasumi. Interesuj?ce w?tki przerzuc? do innych tematów lub wklej? tu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-09-2004 - 16:26
Moderator
Moderator

Powitanka:
-Sora- napisał/a:
Chcia?bym przywita? sie ze wszystkimi u?ytkownikami tego zacnego forum mam nadzieje ze czas sp?dzony z wami zapadnie mi na zawsze w pamieci.

Vasco napisał/a:
Kucze , wypada si? przywita? jak jest si? nowym ;D A wi?c witam wszystkich ( ale oryginalne przywitanie co nie ??Very Happy) !!! Mam na imie Dave . Interesuj? si? jak nie trudno zgadn?? m&a , chociaz w ?yciu obejrza?em tylko 3 filmy anime i mia?em w r?ku 2 mangi ;D Japonia te? mi si? podoba Very Happy Lubi? azjatyckie filmy (szczególnie te made in Hong kong/ China ) a reszt? o mnie dowiecie si? wybieraj?c bramk? numer 3 ;D

no có? ja si? zbyt cz?sto udzielac nie mog? poniewa? po przekroczeniu pewnego limitu odcinaj? nam telefon ;D a wi?c moja przygoda z netem ko?czy si? ok. 20 , 25 ;D ale jako? z tym ?yj?

Kamui napisał/a:
Mam na imie Konrad.
Mam 15 latek.Interesuje sie M&A , fotografi? , komputerami , metalem&rock'iem a tak?e chemi? i dobrym filmem Razz
Jestem ze stolicy czyli z Warszawy ( Confused ) Obecnie chodz? do klasy 3 gimnazjum nr. 12. Ucze si? ?rednio, ale te? nie?le Cool
P.S. Czuje si? jakbym pisa? ?yciorys !! Rolling Eyes
Tak wi?c witam Was i mam nadziej? ?e si? zakumplujemy !! Wink

Kas-chan napisał/a:
Mam 15 lat. Interesuj? si? mang?, anime, ogólnie japoni?Smile.
Moim ulubionym rysownikiem jest Satoshi Urushihara.
Mi?o mi Was wszytkich pozna?!
avik: To jest ?ó?w, którego narysowa? Mar, jak by? jeszcze dzieckiem:)

Sakura_san_ napisał/a:
To wi?c na pocz ?tek ja.
Imi? : Dorota
Nick : Sakura_san_
Data urodzenia : 01,09,1988r.
Znak zodiaku : Panna
Chi?ski znak zodiaku : Smok
?ywio? : Ziemia
Ulubione anime : Gundam Wing
Ulubiona manga : Naruto
Zinteresowania : M&A oczywi?cie, lae oprócz tego to jeszcze zwierz?ta. Mam w domciu : 2 koty, psa, tchórzofretk? oraz ptasznika z gatunku Blachypelma Shmithi.

Norad napisał/a:
Witam wszystkich...sam si? dziwie, ?e wcze?niej tu nie trafi?em ;p
Niektórzy mog? mnie zna? inni nie ;p
W ka?dym b?d? razie, ciesze si?, ?e tu trafi?em Very Happy

Aradiel napisał/a:
Jako nowicjusz tu? po inicjacji-rejestracji pragn?, zgodnie z ogólnie przyj?tym tu zwyczajem, powita? wszystkich i ?yczy? przyjemno?ci p?yn?cej z czytania mych przysz?ych wypocin.
Niech Imperator, ostoja ludzko?ci, prowadzi was, a jego ?wiat?o?? pomaga wam w zachowaniu zasad ortografii i interpunkcji!
Lubi? M?otka fantasy, ale go nie zbieram. A co do 40k, to moja przygoda z nim przypomina na razie gor?ce acz niespe?nione uczucie - nie mam ani kasy ani czasu na figurki, ale nadal mog? czyta? powie?ci, artyku?y, siedzie? godzinami w EMPIKu z White Dwarfem na kolanach, zachwyca? si? tym niesamowitym klimatem i modli? o to, by dane mi by?o stoczy? bitw? za wi?cej ni? 2000 punktów w?asn? dobrze pomalowan? armi? Blood Angels.
Oddajmy cze?? wiecznemu obro?cy, który spoczywa na Z?otym Tronie, on jest nadziej?, on jest ?wiat?em w mroku.
To z jego imieniem na ustach gin? co dzie? miliony zbrojnych, by po wsze czasy mog?o trwa? wspólne dzie?o ludzko?ci - Imperium.
Chwa?a Imperium, ?mier? jego wrogom!

?pi?ca z R'leh napisał/a:
Nowa si? przyb??ka?a. Jestem ?pi?ca. Z nicka i obecnego stanu. Cze???!!
Obiecuje na honor wszystkiego co mroczne, nieludzkie i plugawe ?e nie b?d? was za?uca? tonami spamu ani g?upich postów.

Varda napisał/a:
Zapisalam sie na to forum ze dwa lata temu... i wypadaloby wreszcie cos napisac Wink
Wlasciwie to Raul przed chwila mnie powiadomil, ze kara za niepisanie postow jest wyrzucenie z forum... Wink
Imie: Varda
Miejsce zam.: Opole
Zawod: aktualnie studentka germanistyki na UO w Opolu Wink
Zainteresowania: ojej, duzo tego. Najwazniejsze: manga, anime, RPG, tlumaczenia. Oprocz tego inne bardziej lub mniej stale, np. aktualnie projekt-Napoleon Wink
Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow forum. Oraz specjalne dla Raula Wink

lam napisał/a:
Witam i ja za? ;>
Zainteresowania: m&a, Japonia, j-pop i rock, kickboxing Smile

Wanilia napisał/a:
To wypada?oby si? mi przywita? i napisa? par? zda? o sobie.
...Moja mi?o?? do Japonii, mangi i anime powsta?a w ostatniej klasie podstawówki, gdy zacz??am ogl?da? „Czarodziejk? z ksi??yca”. Potem pocz?tkiem liceum (jakie? 8 lat temu) za?o?y?am w bibliotece w Bielsku-Bia?ej klub Mangi i anime. Klub podobno nadal istnieje, ale ja niestety musia?am si? z nim po?egna? po wyje?dzie z miasta na studia. Od tej pory moje zainteresowania mimo, ?e nie os?ab?y przybra?y troszk? inn? posta?... Z powodów zmiany ?rodowiska i pieni??ków mam powa?ne braki w ulubionej tematyce, ale mam nadziej?, ?e uda mi si? je nadrobi?. Ciesz?, si? ?e znalaz?am to forum i wszystkich serdecznie pozdrawiam na powitanie!

dr-saper napisał/a:
Witam wszystkich..
zainteresowania : m&a, webdesign
dlaczego sie zapisalem? zapachnialo mila atmosfera.
powiedzmy ze witam sie po raz drugi

Louise napisał/a:
Troch? spó?nione to moje przywitanie... Embarassed
Cze?? wszystkim ***u?miecha si? i macha ?apk?***
Trafi?am na to forum przez przypadek i ju? si? zadomowi?am. Fajnie tu Razz

Pysiol napisał/a:
Nyo jako? si? w koncu zapisa?am na to forum. Mia?am z tym ma?e problemy, ale si? uda?o (nie pytajcie tylko jakie^-^). Tylko jedno mnie dziwi, dlaeczgo avatarki musz? by? takie ma?e?

Limin napisał/a:
hey jestem tu od 6 dni i dopiero teraz zuweazylem te forum wiec od razu pisze Very Happy oki to powiedzmy ze anime interesuje sie od praktycznie zawsze pamietam poczatki Yataman Kapitan Tsubasa itp hehe a magna zaczela sie od wieku 11 lat kiedy bylem na koloni tam mialek kumpla ktory mial orginalne mangi z japoni i mnie sie tak spodobaly ze teraz je uwuielnbiam fajne byly klopoty z czytaniem na poczatku bo zawsze sie bierze i czyta jak od poczatku a nie od tylu dlugo do tego dochodziem taki tempak ze mnei ale no coz teraz daje sobie jakos z tym rade i chyab dobrze

ness napisał/a:
Jak wielu przede mna i po mnie najpewniej zabladzilem (ech te literowki w adresie xxx www)
i znalazlem sie w tym magicznym miejscu wsrod tak szacownego grona Cool
Witam i z gory przepraszam za szkody jakie wyrzadze swoja wywrotowa dzialalnoscia Wink
Coz moge jeszcze dodac... o wlasnie moze sie przedstawie^^ bo wiele osob ma do mnie pretensje
o to ze bawie sie w "zgadnij kto to" albo dzejmsa bonda online :] *
I'm ness and I'm here to mess Wink parafrazujac kogo albo postac z jakiego filmu ?
(kto zgadnie dostanie co tam sobie zazyczy Wink )
Dla jasnosci i zeby uruchomic odpowiednia "klapke" n e s s = 14 5 19 19
jako ze w moim alfabecie nie figuruja dziwolagi typu "e?" czy "?"
ktore imo szpeca smukle i proste w swojej formie wersje podstawowe naszych kochanych literek
Ufff czesc oficjalna mamy za soba czas na caluski i takie tam Wink
Bede bardzo zdegustowany ble tfu szczesliwy jesli dacie wyraz waszym
skrajnie pozytywnym odczuciom towarzyszacym czytaniu tego
skromnego powitania (gniew, furia, dozywotni uraz psychiczny etc...)
* tudziez maja 9cio calowe monitory i chce im oszczedzic przewijania obrazu 10 razy w kazda strone
PS: Zastanawialem sie czy nie dac przy okazji ankiety
"czy ktos kto napisal takiego posta jest w pelni sprawny umyslowo?"
ale sobie darowalem bylaby zbyt tendencyjna Smile
obywatelstwo hmm skromnie powiem ze jestem kosmopolita
obywatelem swiata i wszedzie mi dobrze Smile
Taaak wszedzie tylko musi byc spelnionych pare banalnych warunkow:
- willa z 7 sypialniami 11 basenami olimpijskimi krytym polem golfowym sala kinowa IMAX
i piwniczka z rocznym zapasem Don Peri... Heinekena Wink
- mile towarzystwo plci pieknej najlepiej zeby zagadywaly mnie po francusku
(bo kompletnie tego jezyka nie rozumiem) zreszta czy to wazne co mowia...
czyny nie slowa swiadcza o czlowieku Razz
- no i najwazniejsze ale banalne powszechnie i dla kazdego dostepne
(jak to powyzej) pare waznych osob bez ktorych trudno mi sie obejsc
(nie chodzi o nianie pania od masazu szofer(ke) i specjalist(ke) od Public Relations)
Nie widze zadnych przeszkod zebym w groCie Kasumi czul sie jak u siebie w domu Wink
Przyjme obywatelstwo i godnie ze wszystkimi honorami umieszcze pomiedzy innymi
w 3 szafach i 5 szufladach na nie przeznaczonych.
A moj nick taaak Loch Ness troche tak jestem gleboki wewnetrznie oczywiscie
i mam w sobie bestie ale poki co jest na urlopie bedzie 24ego.
Eliott Ness no tez prawda nietykalny taki jestem o!
A tak na powaznie NIE POWIEM hihi Razz

cdn.

nika
Temat postu:   PostWysłany: 21-09-2004 - 12:02
Moderator
Moderator

BlackOmen napisał/a:
No i dotarlem az tutaj :> aby bardziej dac sie we znaki ludnosci z tego forum to sie przywitam Wink mam nadzieje ze nuda tutaj nie bedzie mi grozic Twisted Evil 3majcie sie ^^
'Nie dajcie gnusniec umyslom grajcie w Go' Razz

RinMajin napisał/a:
Haro~
mam na imi? rin i nie pij? od dwóch miesi?cy Razz
a earl greya nie pij? w ogóle
W tej fili?ance mam oczywi?cie earl greya. I dlatego na g?owie, ?e nie w r?ce. I po to tam w?a?nie, ?e mam za krótkie ?apki ?eby dosta? nimi do fili?anki, a wi?c zanim dostan?, to si? rozleje. Wi?c nawet je?li mi przyjdzie do g?owy ?eby si? napi? earl greya, to si? nie napij?.
Czy to ma sens?

iss napisał/a:
Czytam i czytam, wi?c w ko?cu wypada?oby si? zapisa?. Tak te? czyni?. Za wiele pisa? mo?e nie b?d?, bo le? ze mnie, ale spróbuj? si? postara?.
Prepare to be assimilated. We will add your biological and technological distinctives to our own. You will adapt to service us. Resistance is futile.

Moe napisał/a:
Witam wszytskich mi?o?ników m&a ^^
Dopiero teraz si? zorientowa?am,?e jest takie, forum, wi?c na nie pisz? Razz
A wi?c jestem Moe... Moje ulubione mangi to X i Mars, a anime Noir, GW oraz Gravitation. Ehm, i tyle ^^`
W ka?dym razie ciesz? si?, ?e trafi?am na to forum, bo zd?zy?am ju? zauwa?y?, ?e panuje na nim bardzo mi?a atmosfera ^^

Armitage19 napisał/a:
witam !!! nareszcie znalazlam porzadne forum dotyczace mojej ukochanej japonii a zwlaszcza mangi & anime Very Happy wlasnie zauwazylam temat o Alicie Razz cos mi ise wydaje ze dzisiejszej nocy nie ebde spac Razz pozdraiwam!!!!!!!! Twisted Evil

Nachebet napisał/a:
Ok, jestem tu dzi?ki Dehirze, za co jej dzi?kuj? stokrotnie i za pomoc te? :***
Mamy sie tu przedstawia? tak? No dobra, to jedziemy.
Cze?? wszystkim, którzy mnie nie znaj? [tym którzy znaj? te? ^^;], jestem Nachebet [mo?na skraca? na Nache], mam szesna?cie lat, mieszkam w Poznaniu, mam brata i siostr? [m?odszych], mam?, tat?, babci?, dziadka, i od groma kuzynek i kuzynów, ciotek, wójków i s?siadów. Zwierzaków ju? nie posiadam.
Kocham: mojego psa, Shiny?, ameryka?skie ?arcie, Justynk?, wolny czas, swoje nowe spodnie, Shiny?, Cheetos ketchupowe, taniec, czyste jeziora, dobre opowiadania yaoi, Seishirou Sakurazukamori, Cini Minis, góry, Shiny?, Midare Somenishi, swoje kredki, czarny jedwab i Shiny?.
Niekocham: francuskiego j?zyka, niemieckiego akcentu, japo?skiej gramatyki, chi?skiej kuchni, polskich horyzontów, mang Yuu Watase, hentaiów, pozorów, ró?owego [poza g?ow? hide], Piotra Rybackiego, polskiego kina komediowego, zup, hip hopu, techna, papierosów, swoich b??dów, reklam proszków do prania, butów na szpilkach i z czubkami, nietolerancji, stereotypów, zapachu benzyny, brudu.
Ulubiony film: Lalki
Ulubiona ksi??ka: Potop
Ulubiony przedmiot: historia
Ulubione zaj?cie: zbijanie b?ków na ?wierzym powietrzu
Ulubiony zespó?: zalerzy od nastroju
Ulubione anime: Ai no kusabi, Fruits Basket i Wolf's Rain
Ulubiona manga: wi?kszo?? mang Kazumy Kodaki
Ulubiony obiekt do wzdychania: Shinya
Jestem uczulona na: py?ki traw i Brytney Spears
Moje ?ycowe motto: "nigdy nie daj si? zwie?? pozorom"
Oto ja.
Nic ju? nie przychodzi mi do g?owy, koniec wyliczanki ^.~
Witam wszystkich serdecznie *graba bracie*

Otajcio napisał/a:
Otaj asatofsky chcia? si? przywita?... No wi?c nazywam si? Otaj Asato, ale po konwentach wo?aja mnie bardzo ró?nie (np. sushi, albo Edzia-kocham kospleje ><) a tak wogóle to trzeba na?ciemnia? co? o sobie Razz
Urodzi?em si? w tym wcieleniu w japo?skie ?wieto krawiectwa w roku kota/zaj?ca... w ka?dym razie 8 lutego b?d? obchodzi? przekl?te ?wi?to zwane osiemnastk?... Jestem organizatorem nowos?deckich konwentów, kiedy? b?d? s?awniejsz? rysowniczka od Naoko Takeuchi i b?d? lepsz? seiyu od Tomokazu Sekiego....
Very Happy gothic lolita, konwenty, kospleje, karaoke, Final Fantasy, spa?, je??, shonen ai, rysowa?, niemiecki, wszystko co baka, nowe stworzonka na mojej drodze, wszystko i wszystkich co da si? wcze?niej czy pó?niej ugotowa? i zje??
Sad przeklinania, papierosów, braku entuzjazmu, k?izów w których wychodzi mi, ?e jestem zazdro?nic? , samowystarczaln? osob? i rozsiewam wokó? empati?...
Ulubiona manga: One Piece, Color, Yami no Matsuei, Paradise Kiss, Mars, Zetsuai, Dimon Dilajt, Eden, Evangelion,
Ulubione anime: One Piece Yami no Matsuei, Gravitation, Kodomo no Omocha, Cowboy Bepop, Excel Saga....
wiecie co - nie chc? mi sie wszystkich wymienia?...
Ulubione zespo?y; najt?isz !!!!, L'arc en Ciel X-Japan Do as Infinity
Ulubione xia?ki: Siewca Wiatru, Tam gdzie spadaj? anio?y
eeee.... nie chc? mi si? pisa?...

Razzin napisał/a:
Cholibka zapomnia?em si? przywita?... no nic...
Witam wszystkich "poszcz?cych" na tym forum!!!

Okita_Souji napisał/a:
Wlasciwie zarejestrowalam sie tu ze wzgledu na temat o Peace Makerze, mojej absolutnie ukochanej mandze/anime Very Happy Tak wi?c uwielbiam WSZYSTKO co zwi?zane z Shinsengumi, jestem wr?cz maniaczk? samurajskich mang/anime. Poza tym lubi? troch? yaoi/shounen ai, mam obsesj? na punkcie dobrych teledysków z anime i DDRa Very Happy Moja druga mi?o?? to gry konsolowe (GBA/PSX/PS2/DC) w szczególno?ci RPG i bijatyki Smile
Witam wszystkich i mam nadziej?, ?e b?d? mog?a mi?o sp?dzi? tu czas Very Happy
aktualnie jestem w zaawansowanej fazie tworzenia strony o Shinsengumi i samurajskich anime, wi?c je?li kto? by?by zainteresowany wspó?prac? to pomoc b?dzie mile widziana

des napisał/a:
wrocilem Smile
ech.. a wszystko przez t? pani Goto..
ale tak czy inaczej, milo byc znowu z wami Very Happy

des
Rycerz Xentaru - obronca smokow i pogromca dziewic.

treeze napisał/a:
imie - - > Maciek
sk?d - - > Tarnów
wiek - - > 18 latek
znak zodiaq - - > byk
ulubione anime - - > hack - Legend of Twilight Bracelet

Nichrome napisał/a:
Cze?? jestem tu nowa, wprost uwielbiam mang? i anime, interesuje si? tym od 6 lat(jak ten czas leci^^).lubi? poznawa? nowe tytu?u i innych fanów.mam nadzieje ?e znajde tu nowych przyjació?^^
Sama zrobi?am w sensie avatar, a to jest Screen z Shaman Kinga. Anna jest the best jeste?my nawet podobne tyle tylko ?e ja mam br?zowe i d?u?sze w?osy ale chuste to te? tak nosze, kiecke mam niebiesk? w podobnym kroju...a ch?odna jestem zawsze wi?c...tylko koralików mi brakuje

Evangeline napisał/a:
Cze?? trafi?am na to forum szukaj?c czegos ciekawego no i znalaz?am.
Kocham M&A i nic na to nie poradz?.
Ogólnie to mam 16 lat i jestem z Krakowa.
Mam nadzieje ?e przyjmiecie mnie cieplutko...

Yunna napisał/a:
Hej...dotar?am na to forum dzi?ki Evangeline (thx Eva) i my?l?, ze jest tu bardzo fajnie. Nie znam sie bardzo na M&A. Ale jak mi co? wpadnie w ?apki (albo w oczka - szcególnie na pó?ce Evy) to czytam...no i co tam jeszcze...mam 17 latek. No to cze??. Very Happy

Jurichi napisał/a:
Cze??!... jak widac jestem tu nowy xD... wiec chcem si? przywita? ^.~" interesuje sie azjatyck? muzyk?... lubie bezgra? w Photoshopie o.O oraz leniuchowa? (w tym ostatnim jestem najlepszy _ _")

Chrono napisał/a:
witam wszytkich pojawilem sie niedano i wypadalo by powiedziec pare slow o sobie interesuje sie muzyka rozna takze azjatycka a pozatym to grafika komputerowa rysunkiem w karzdej postaci a takze w moich zainteresowaniach leza podroze Smile
gdzie bylem najdalej to :
USA
Japonia
to sa chyba najdalsze miejsca ktore zwiedzileme ale innych tez bylo troche
w Japoni bylem okolo 30 dni i to dwa razy w swoim zyciu jak na razie
mam tam rodzine i bylem w Tokyo tylko jak narazie
mam 20 lat

Avandrell napisał/a:
W?a?nie zapisa?em si? na forum.
Widz? ,?e ca?kiem tu u was fajnie.
Jestem z opolskiego. Interesuj? si? (oprócz M&A) komputerami, internetem, okultyzmem, i fantasyk?.

nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 15:28
Moderator
Moderator

raznarok napisał/a:
WItajcie witajcie ,
nie wiedzielam gdzie za bardzo sie przedstawic ,ale nie przedstawic sie nie wypada Exclamation Smile

WIec nazywam sie Mateusz i jestem z krakowa i jestem z tego dumny Smile

Juz troche czasu "siedze" w anime , ale jakos dopiero teraz mnie naszlo zeby sie na jakies forum ,,zaregisterowac :")
(Ale frajda moj pierwszy post Cool )

Jak na razie moim ulubiponym anime (z tych duuuuzych serii)
jest Inuysha ,

to chyba tyle ,na razie Smile

Pozdrawiam Mateusz

panKracyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2004 - 04:49
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 04-10-2004

Status: Offline
panKracy mowi wam wsztstkim dobry wieczor, a moze raczej dzien dobry...
a tak na marginesie pisze sie "co najmniej" a nie "conajmniej"...
ps. nika, zostalas kliknieta

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
najaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2004 - 21:50
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 28-12-2004

Cze?? wszystkim. Mam nadziej?, ?e dobrze trafi?am i ?e to tu trzeba si? przedstawia?. Ja dopiero zaczynam moj? "podró?”, z anime bo nie znam ich za du?o a jeszcze mniej ogl?da?am. Zaczn? od tego, ?e mam na imi? Agnieszka i jak na razie to mam 15 lat. Hymmm nie b?d? pisa?a, czym si? interesuje, bo to nudne, mam nadziej?, ?e cz?sto b?d? tu wpada?a i pisa?a ciekawe posty. Pozdrawiam wszystkich... Smile Smile Smile Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
[nerd]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2005 - 23:35
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 02-01-2005

Cze??! Nie dawno znalaz?em si? tu... Interesuj? si? anime i manga od d?uszego czasu, moja ulubiona manga to Battle Angel Alita (lub "Gunnm") a ulubiona anime to Cowboy Bebop. Mam na imi? Marcin, mieszkam w Kanadzie i mam 16 lat. Oprócz anime i manga, to interesuj? si? komputerami i internetem Very Happy

Ostatnio zmieniony przez [nerd] dnia 04-01-2005 - 04:05, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
MiyuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2005 - 14:44
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 03-01-2005

Cze?? wszystkim! Jestem tu nowa i bardzo si? ciesz? ?e tu trafi?am Very Happy . Moje pse?do jak sami widzicie to Miyu. Mieszkam w Bogatyni i uwielbiam zwierz?ta. Moje hobby to manga i anime. Moj? ulubion? mang? jest Hamtaro oraz Mars.

olkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2005 - 16:40
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 06-03-2005

Witam wszystkim Very Happy Very Happy Bardzo lubie M&A a najbardziej FY, Marsa, WR i Paradise Kiss

MomoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-03-2005 - 14:08
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 09-03-2005

Hej wszystkim! Jestem z Olsztyna i mam dopiero 16 lat (nawet nieca?e Smile) Mang? zainteresowa?am si? dawno,ale jako? nie mia?am czasu na rozwini?cie swoich zainteresowa? Smile Kilka dni demu postanowi?am powróci? do ?wiata Mangi i w ten sposób znalaz?am si? tutaj. Mam nadziej?,?e mi?o sp?dz? z Wami czas Smile

Ostatnio zmieniony przez Momo dnia 10-03-2005 - 22:27, w całości zmieniany 1 raz

AtaruOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-03-2005 - 18:22
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 12-03-2005

Dzie? dobry. Jestem dwudziestoletnim fanem mangi i anime z Lublina. Jestem tu nowy, wi?c jak wymaga tego dobre wychowaniei odgórnie wyznaczone zasady chc? si? przywita? ze wszystkimi u?ytkownikami tego forum. Napewno b?dzie nam si? mi?o gaw?dzi?o.
Pozdrawiam^^

Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Medea
Temat postu:   PostWysłany: 25-04-2005 - 14:54
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 25-04-2005

Witam wszystkich. W kosmicznym skrócie: Medea, dwadzie?ciaco?tam lat ^^, dziennikarstwo, piwo, erystyka, manga/anime, Machiavelli & Schopenhauer, herbata, fanlistingi, photoshop & html.
Ulubione serie: Juuni Kokki, BLEACH, RG Veda, Trinity Blood, Dogs, X, hagaren, Blame!, a z korea?skich produkcji Shin Angyo Onshi. Mi?o mi go?ci? na forum. *k?ania si?*

>Lilith<
Temat postu:   PostWysłany: 30-04-2005 - 09:21
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 30-04-2005

KONNICHIWA!! I? jestem nowym u?ytkownikiem na tym forum, pragn? ciep?o i serdecznie przywita? si? ze wszystkimi ^^ Jestem wieloletni?, nieustaj?c? fank? mangi i anime. Mam nadziej? i? b?dzie nam mi?o si? dyskutowa?o na ró?ne tematy, jak i równie? czyta?o moje posty. Mi?o mi go?ci? na tym forum ^^

wrzosekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-04-2005 - 10:29
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 04-04-2005

Witam!
wrzosek do??czy? do grona tego forum, mam nadziej? ?e ciep?o b?dzie mi si? siedzia?o na tym forum, zarajestrowa?em si?jaki? czas, temu, jednak nie udziela?em si?, czas to zmieni? Razz i napisa? kilka postów. Oczywi?cie poznaj?c przy tym wiele nowych ciekawych ludzi - a chybe nie ma lepszej spo?eczno??i od fanów m&a.
Z powa?aniem Wrzosk ^.^

-
www.wrzosek.go.pl
www.a-h.prv.pl/
www.lpzion.org

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
RevvOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-04-2005 - 16:27
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 22-04-2005

Otó? i ja jestem ?wierzo upieczon? forumowiczk? skuszon? dyskusj?o Naruto itp., niestety dyskusje te umieraj? ?mierci? naturaln?, a ja sama pisa? tam nie b?d?, wi?c gor?co zach?cam do pisania - nie tylko tam - wsz?dzie, gdzie ostatni post jest MÓJ;) nie ma nic nardziej denerwuj?cego, jak ignorancja. Nie ignorujcie m?odej fanki, b?agam;( A tak w ogóle to wiatm wszystkich;)

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat