Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2004 - 16:25
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Warszawa/NY

Status: Offline
narazie to nie mam czasu ale od pazdziernika bede mial wiecej czasu to napewno cos konkretnego zaproponuje jak nie zapomne o tym bo teraz mam na glowie duzo innych rzeczy Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2004 - 16:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
róznie to bywa, ale umawiamy się dość często w Centrum- zresztą były tematy i chyba (?) są dalej - to poczytaj sobie Smile
Nio Iggi- zgadzam się, w grę wchodzi tylko sob. lub nie. :/

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2005 - 19:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jaczak napisał/a:
no to jak cos pewnych z forka jest cala 4 - z nami Szczota -> ile osob moglibyscie zalatwic?

Racja. Ja cierpię na lekka nudę więc chętnie bym się czymś zajął, pogadał z ludźmi...
Takie spotkania w Warszawie miały miejsce już wiele razy (oczywiście dotyczyło to tylko ludzi z Warszawskiego Kasumi i miały charakter prywatny, ale jeśli będzie możliwość, zorganizowania czegoś większego, to ja chętnie pomogę. Jeszcze za czasów Maelstromu deklarowałem się do pomocy, ale nic z tego nie wyszło (może dla tego że była już wyznaczona zamknięta grupa wykonawców, mających za zadanie wszystko przygotować i dodatkowo tamto przedsięwzięcie nie było w całości kontrolowane przez ludzi z Kasumi). Fajnie by było zorganizować coś prywatnie, albo chociaż w połowie, aby było to pod naszą kontrolą Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2005 - 22:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

zapraszałam privami różnych Warszawiaków na nasze spotkanka - m.in. Chrono, ale oprócz Calego ludzie nawet mi nie odpisali.
nie wierzę w powodzenie czegos wiekszego - i tak ciężko nam zorganizować coś małego

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2005 - 16:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ciężko- Nika, przecież są organizowane spotkania z nami, jak ktoś ma chęć luknięcia na osoby które się interesują tym samym co ON, to nie widzę potrzeby osobnego zapraszania, jak chca to proszę bardzo- żadnych czystek nie robimym (no oprycz tej smoły i pierzy) i zawsze jest nam miło jak ktoś się nowy pojawi; tematy zawsze są i można poczytać...

A jak nie, to nie...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2005 - 22:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Właśnie. My już stworzyliśmy swego rodzaju klub tylko bez swojego klubu jako budynku, możemy coś organizować coś we własnym obrębie tudzież zakresie. Jeśli ktoś będzie chciał się spotkać, to przyjdzie. Mnie się jednak marzy abyśmy stworzyli coś stałego a nie takiego spontanicznego, ale czy to jest wykonalne?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2005 - 22:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Odpowiedzi na twoje pytanie znajdują się w postach zaraz nad twoim. Skoro ludzie nie przychodzą to widac nie chcą. A ci co chcą nigdy jakoś nie prosili o to by zorganizować "coś stałego" więc chyba nie ma takiej potrzeby.
A poztym co masz na mysli mówiąc o tym "stałym czymś". Stałe sa spotkania i skład (z tzw. "grubsza").
Sądzę ze gdybyśmy chcieli mieć lokal to byłoby:
-dużo problemów z jego utrzymaniem (zwłaszcza finansowych; sam mówisz często ze jestes bez kasy, my też!)
-trzebaby by ludzie przychodzili regularnie (a to nie są przeciez spotkania partyjne ani Koło Przyjaciół Radia-Którego-Nazwy-Nie-Wymieniam)
-trzebaby napisać regulamin i pilnować jego przestrzegania (znając polska mentalnośc na pewno znalazłoby sie kilka osób stawiających sobie za cel przełamywanie świezoustalonych zasad)
PODSUMOWUJĄC
Przerost formy nad treścią... wiele serii anime się na nim przejechało... my nie musimy...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2005 - 10:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Zgadzam się 100% z IggIm a co do trwałości - to przecież tworzymy pewnego rodzaju rodzinę, nie? Czasem ktoś wpadnie czasem ktoś nie przyjdzie, ale ta rodzinka trwa i chyba jej zaletą jest spontaniczny, niewymuszony charakter. A jak chcesz mieć coś trwałego to zrób stronkę Warsaw Kasumi Squad o nas z fotkami ze spotkań - sorki to pewnie głupi pomysł, ale jestem akurat na etapie fascynacji stronami www pt."ja kciem własną!" i stąd głodnemu chleb na myśli

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2005 - 20:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No teges- a propo spotkania chyba nic dodać i nic ując, co do stałość- bez przesady, jednodniowy lub kilkugodzinny zryw Kasumi squad wystarczy Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2005 - 22:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Absolutnie, dłużej ze sobą nie wytrzymamy... nasze charaktery razem to jak chemiczny zapalnik...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkashiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2005 - 14:09
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 02-02-2005



Status: Offline
ech coz swego czasu swietne byly spotkania mangowe w saskim,... z 3 lata temu byla swietna ekipa,... a teraz coz ludzie sie zmienili przyszli nowi,... az zal katane brudzic ich nedzna krwia... w sumie sa do tej pory ale to juz nie to co kiedys,... (lezka w oku) czlowiek zalatwil im miejsce spotkan na zime by im tylki ne odmarzaly w trafiku,.. i porazka kolejna,... wiec jak ktos sie chce przerazic to zapraszam w niedz.... do trafika na 3 pietrze.... he he he. A pozatym jestem za mniejszymi ale za to bardziej zorganizowanymi grupami Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2005 - 20:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
vice versa- zapraszamy do nas Smile
Może i nas mało, może i nas chcą wybić ale i tak się nie damy
Buahahahaha ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2005 - 20:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Potniesz nas dopiero jak oczyścisz katane ze smoły i pierza, prawda tigra? Twisted Evil

A poza tym, co masz na myśli pisząc "bardziej zorganizowane grupy"?
Wymień choć 3 punkty w krótrych "zorganizowana grup"a różni sie od "niezorganizowanej"...
Jak dotąd wydaje mi się że "niezorganizowane" spotkania udają się, a "zorganizowane" wnioskując z tonu twojego posta zmarły smiercią naturalną...
Choć pewnie mylę się strasznie... [hint: liczę na ripostę]

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2005 - 19:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



No więc tak jak tytuł zapytowywuje, czy będzie coś w stolicy?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2005 - 21:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Będzie trzeba coś zrobić...
Może tak, jak pisała juz kiedyś Nika, 16tego?
Miejsce najprawdopodobniej to samo co zwykle (KFC, Mak albo inszy ogólnie dostepny bar z dużym stołem)?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits