Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2003 - 21:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

jakosc bedzie pewnie znosna, gorzej ze na poczatku kazdego utworu slychac news od prezentera... plytka raczej do przesluchania raz, gora dwa...

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2003 - 21:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nio cio Ty! Poprzednią płytkę słuchało mi się miło i wciąż ją słucham, szczególnie 16. "Ishiki" Sheny Ringo... Cool szkoda tylko, iż prezenter wciąż nawija.... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 14:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Dzisiaj znalazłam w swojej skrzynce kolejny numer Bakacja. Przejrzałam go w drodze do miasta. Przypomina mi trochę magazyn Sailor Moon. Podobny format, dużo obrazków i jaskrawych kolorów, a przy tym jakby skierowany do młodszego czytelnika. Confused Co do treści to przeczytałam na razie KSK. A tam jak zwykle po staremu (nikt mnie nie rozumie, nikt mnie nie kocha itp.). Bardzo zbulwersowała mnie oferta prenumeraty. #evil Po jej wykupieniu praktycznie nic się nie zyskuje. Cena za numer taka sama jak w kiosku, żadnych zniżek i prezentów. A trzeba przecież zapłacić prowizję dla poczty. A co mi z tego, że pismo dostarczą mi prosto do domu, skoro listonosz wepchnie je do skrzynki byle jak i po wyciągnięciu okaże się, że jest pogięte i ma pozaginane rogi. Nie to co Mangazyn. Tam wiedzą, jak zachęcić do prenumeraty.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 20:55
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Yakumo napisał/a:
hmm... rozumiem, ze to bedzie jakosc audycji radiowej a nie normalnych utworow audio, tak?

No tak.

Yakumo napisał/a:
swoja droga ciekawe jak im sie udalo zalatwic prawa do wydania czegos takiego...

Prawa? Żartujesz. Very Happy Ile kosztowałaby taka płytka w Japonii? 400 jenów (15zł)?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 21:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
raul napisał/a:
Prawa? Żartujesz. Very Happy Ile kosztowałaby taka płytka w Japonii? 400 jenów (15zł)?


no to jak, moge sobie zrobic taka kompilacje i sprzedawac gdzie i jak chce ? w Japonii by takiej plyty pewnie w ogole nie wydali Smile

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 22:48
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Yakumo napisał/a:
no to jak, moge sobie zrobic taka kompilacje i sprzedawac gdzie i jak chce ? w Japonii by takiej plyty pewnie w ogole nie wydali Smile

Jasne, tak samo jak mp3 na plytkach. Tak samo 'legalne'.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2003 - 16:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
dla jednych fanów- taka płytka w prezencie- ta prenumerta Mangazynu to świetne rozwiązanie, płacą mniej i dostają coś- jakość będzie znośna- na 100%. Przypuśćmy człek nie ma dostępu do netu- nie może sobie nic ściągnąć- dla niego to bardzo dobre rozwiązanie Smile
wiem co mówię Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: hmm  PostWysłany: 01-02-2004 - 20:35
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
ja tam niewiem, kawaii kupuję z przyzwyczajenia ... mangazyn jest chyba ciekawszy ale nigdy nie daruję frukto ten artykuł w pierwszym numerze mangazynu w którym obsmarował musumki i ich fanów ... bez podstawowej wiedzy nie powinno się pisać artykułów a tym bardziej obrażających artykułów
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KotoroOffline
Temat postu: Re: hmm  PostWysłany: 02-02-2004 - 00:16
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-09-2003



Status: Offline
Angel_Yukari napisał/a:
ja tam niewiem, kawaii kupuję z przyzwyczajenia ... mangazyn jest chyba ciekawszy ale nigdy nie daruję frukto ten artykuł w pierwszym numerze mangazynu w którym obsmarował musumki i ich fanów ... bez podstawowej wiedzy nie powinno się pisać artykułów a tym bardziej obrażających artykułów


Alez doskonale wiedzial o czym pisze i zrobil to celowo, zeby przysrac pewnym osobom.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 09:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Czy ktos ma jeszcze prenumeratę Bakajca? Bo ja mam, nowy numer powinien być już prawie dwa tygodnie a w skrzynce pustki... Confused nie chce mi się tam dzwonić, dlatego pytam czy ktoś już dostał. i czy ktoś wie, kiedy będzie nowy Mangazyn?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 13:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Nic nie wiem, ani na temat prenumeraty Bakajca 2.0 , ani o nowym Mangazynie. Jeśli chodzi o to pierwsze czasopismo to zaopatruję się w nie w kiosku. A co do drugiego, czyżby nie było wstanie podołać miesięcznemu trybowi? Twisted Evil

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 14:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
Czy ktos ma jeszcze prenumeratę Bakajca? Bo ja mam, nowy numer powinien być już prawie dwa tygodnie a w skrzynce pustki... Confused nie chce mi się tam dzwonić


To napisz. prenumerata@phoenix.pl Just click away.

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 15:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
A co do Mangazynu- jest pewien patent, otóż na ostatnim numerze, napisane jest kwiecień, a na stronie, że maj- mała omyłka czy celowe zamierzenie, nie wiem - jedno jeste pewne- ja chce mieć co czytać !

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2004 - 15:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

michio napisał/a:
nika napisał/a:
Czy ktos ma jeszcze prenumeratę Bakajca? Bo ja mam, nowy numer powinien być już prawie dwa tygodnie a w skrzynce pustki... Confused nie chce mi się tam dzwonić


To napisz. prenumerata@phoenix.pl Just click away.


Zrobiłam to jeszcze zanim napisałeś ten post, ale odpowiedzi nie ma do dziś. Na szczęście Kawaii przyszło, więc wysłałam drugiego maila, że podziękowałabym im za pomoc, ale nie ma za co. Twisted Evil a Ty twierdziłeś, że to Ioluś nie odpowiada na maile... Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dinoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2004 - 09:28
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 04-06-2004

Skąd: warszawa

Status: Offline
Jestem wiernym czytelnikiem Kawaii niemalże od początku jego istnienia ale to co zobaczyłem w najnowszym numerze powaliło mnie już doszczętnie!!!!Naliczyłem 3 słownie trzy strony o mandze a reszta to dla małych chłopczyków.Czy to mam być pismo dla fanów mangi????Ciekaw jestem waszych opinii i czy wam taka forma pisma podoba się.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits