Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 22:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jeśli chodzi o Warszawę, to powiem że nie ma tu nic fascynującego. Ja osobiście wolał bym mieszkać w jakimś milym nadmorskim miasteczku (np. Łeba). A co do tego spotkania, to na pierwszym i jak narazie jedynym zlocie Varszavskich Kasumian, zebrały się tylko 2 osoby. (patrz powyżej).
Jeśli chodzi o mnie, to jestem za tym aby częściej organizować coś takiego, ale pod warumkiem że wpadnie więcej niż 2 osoby.
A co do tego słynnego zdjęcia Mr. Magnusa, to powiem że mam je do dziś w komputerze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 00:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ojej jak możesz tak mówić? Małe nadmorskie miasteczka są fajne na dwa tygodnie, ale na stałe? Byłeś w Łebie po sezonie? Przecież tam nic nie ma!
W Warszawie masz szkoły, uczelnie, kina, teatry, muzea i przede wszystkim ludzi! Ja kocham swoje miasto! Mogłabym jeszcze mieszkać w Gdańsku - też jest duży, ma piekną Starówkę, leży na morzem i fajna jest tam atmosfera!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 15:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Warszawa, co by o niej nie mowic, ma swoj niepowtarzalny urok ktory moze zastapic malo co. Jak juz pewnie gdzies pisalem oprocz Warszawy moglbym mieszkac we Lwowie i chyba tez w Krakowie. No i gdzies w Japonii, ale to juz zupelnie inna historia ;]

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 16:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

czemu akurat we Lwowie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 16:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Gdyz jest to wspaniale miasto. O ile Warszawa ma klimat, to Lwow ma KLIMAT. Jest po prostu szczegolny - i ludzie sa tak jakby 'inni'. Znioslbym nawet problemy z woda Wink...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 20:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ojej rozwiń to trochę mając na uwadze tych, którzy nie mieli przyjemności bycia we Lwowie!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 18:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



jak sie idzie po ulicy to ma sie wrazenie ciepla, wiesz ze mozesz kogos o cos spytac a ten nie skomentuje tego %^&%$ czy nie wlozy ci noza w zebro - bedac szczerym nie wiem w jakich jeszcze superlatywach molgbym opisac to Miasto bedace zwierciadlem przeszlosci...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 00:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

zmieniłam nazwę tego tematu pierwotnie o Warszawie na ukochane miasto - to niepowtarzalna okazja na zachęcenie forumowiczów do odwiedzin. myslę, że to ciekawy temat - moje miasto, miasto, w którym dobrze się czuję, w którym chciałbym być, do którego chciałbym wrócić - może chcielibyście coś o tym napisać?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 15:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Tak jak pisałem w innym poście, to mogę robić na żądanie zdjęcia w Warszawie. Na przykład jeśli ktoś dawno temu był w Wawie i ma jakieś szczególne miejsce, to ja mogę tam pojechać i pokazać jak teraz wygląda to niezapomniane miejsce. Mogę być takim fotoreporterem.
Jeśli chodzi o mnie, to najchętniej zamieszkał bym w Californi. Uwielbiam takie miejsca gdzie ciągle się coś dzieje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 20:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

tylko coś dużo tam zabójstw...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2003 - 16:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Heh, szczrze mowiac, za Warszawa nie przepadam - ale nie spedzilam tam duzo czasu, takze... Za Czestochowa nie przepadam, ale to moje miasto i tak sie jakos przywyczailam... Za to uwielbiam Krakow.... I dlatego tam chce studiowac.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NoradOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-11-2003 - 17:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-11-2003

Skąd: CzeladĹş Siti

Status: Offline
Ja mieszkam w Czeladzi...nic szczegĂłlnego nie ma ;p
Jest pare pomnikĂłw wartych uwagi Razz
Stoi u nas real hje hje Very HappyVery Happy Cała kasa tam schodzi ;p
Parę większych sklepów..hehe jak w Warszawie..na ilość sklepów nie można narzekać, niestety gdzie się nie ruszysz to biją Confused #evil

_________________
POSTED BY NOR@D
---[ MANGA - WORLD ]---
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 28-11-2003 - 19:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja mieszkam w Policach^^ (nie w "Policji", jak to kiedyś Mr. Szczota nazwał^^)

To taka mała wioseczka/miasteczko, położone 14/16 km (nie wiem ile dokładnie^^) na północ od Szczecina. I cio ja tu mam?? Nic... Trzy gimnazja państwowe, jedno prywatne, jedną szkołę średnią państwową i jedną prywatną. Większość Policzan jest jakby "zmuszona" studiować w Szczecinie, to jedyne większe miasto. Żyje się u nas spokojnie, wdychając zatrute powietrze Zakładów Chemicznych ^o^....

Zdecydowanie bardziej lubię Szczecin od Polic, więc staram się jak najwięcej czasu spędzać w owym mieście. Do liceum chcę się tam wybrać. W przyszłości może zamieszkam w Szczecinie, nie wiem....na oku mam jeszcze Gdańsk i Poznań^^....

Co do Warszawy i dyskusji - nie wypowiem się, bo nigdy nie byłem. Mam zamiar pojechać, jednak nie wiem, kiedy. Jeśli pojawię się w Warszawie, będę mógł ocenić i dopiero się wypowiedzieć^^

Z miejscowości zagranicznych, to podobają mi się : Oslo, Moskwa i Tokio^^ (w dwóch pierwszych byłem^^ w Tokio nii.... Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2003 - 00:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

uwielbiam Gdańsk, więc będę zachwalać wszystkimi odnóżami! to miasto ma atmosferę - nie przypuszczałam, że może byc tak zabawnie siedzieć zimą w nocy na plaży a było. i uliczka mariacka z maszkaronami na rynnach - urokliwy zakątek

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2003 - 09:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Chobit: Eeeee... To Police to prawdziwa nazwa Twojego miejsca zamieszkania? A ja przez całe życie sądziłem, że faktycznie chodzi Ci o posterunek policji ewentualnie, że lubisz zespół ze Stingiem. Widzisz, w dobie nauczania języka angielskiego we wszystkich szkołach i napływu filmów sensacyjnych z USA słówko "Police" kojarzy się dość jednoznacznie...

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits