Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-05-2003 - 18:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Oj bez takich =] Bylbys az takim zlym szefem? :)
Bo moj byl lepszy i sie smial :)

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-05-2003 - 09:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Gilma, nie rozumiesz ]:> IggI by CI nie popuścił, bo w obliczu braku kluczyka do przybytu ulgi popuściłby w drodze ]:> HAHAHA!!! Jezu, ale ja jestem dzisiaj chory!@ I TAKI SZCZĘŚLIWY! Ludzie śmiejmy się, weselmy, życie jest piękne!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 11:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
To tak przy okazji faktu, że bałagan mamy i cmentarzysko nam potrzebne zreaktywuję temat szósty od końca.

Kiedyś byłem bardzo zmęczony i głodny. Wybrałem się w podróż do kuchni, nakroiłem chleba i sięgnąłem do lodówki po jakąś żywność (bo suchej kromki przecież jeść nie będę) -- zamknąłem lodówkę, a po chwili otworzyłem ją żeby sprawdzić czy światełko w środku zgasiłem.

A przedwczoraj, gdy wróciłem do domu po prawie tygodniu pobytu u siostry, włączyłem komputer, poczekałem na monit logowania i wpisuję login i hasło, a tu zonk. Wpisuję jeszcze raz i kolejny i następny, chyba z 10 razy próbowałem. Później sobie przypomniałem, że wpisywałem hasło, którego nie używam od ponad pół roku.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 13:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Ja też miałem coś takiego...
Ĺźeby raz...
a w kuchni przed tygodniem zostawiłem w mikrofali niedojedzone ragout,
które po trzech dniach znalazł mój brat. Podobno miało juz nogi i próbowało wyść z talerza...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CeZeteSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2004 - 13:44
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-06-2004



Status: Offline
- dzień dobry, proszę bilet do rzeszowa
- 5.40
- proszę dziękuje, dowidzenia ,

dobrze że chociaż wziąłem resztę Very Happy

- mamo widziaś gdzieś moje klucze ?
- nie
wyszedłem bez nich pomyślałem że poszukam jak wrócę
wróciłem i tata w drzwiach
- wiesz gdzie były twoje klucze ?
- nie mam pojecia, jakbym wiedziął to bym je wział
- w kuchni w zlewie...

niedawno ojciec i wójek wysłali mnie po sześć lechów, poszedłem , zapłaciłem za szesc, wziąłem pięć
przychodzę do domu patrze jest pieć Neutral
i wójek mówi poważnym tonem, że następnym razem to żebym poprostu powiedział że też chcę. Very Happy

jakby mi się coś przypomniało to dopiszę
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2004 - 16:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
nosze okulary. 7 rano to dla mnie srodek nocy wiec jestem o tej godzinie ciezko nieprzytomny :>i pewnego pieknego dnia ubralem sie, zjadlem i wyszedlem na autobus. owszem czasem zdarza mi sie zapomniec okularow ale zwykle szybko sie orientuje i jeszcze moge po nie wrocic. ale nie tego dnia. otoz wyszedlem z domu, poszedlem na autobus, dojechalem na miejsce, wysiadlem dopiero wtedy olsnilo mnie ze nie mam okularow. i przez caly dzien bylem slepy.

druga sytuacja, tym razem bez okularow, zdarzyla mi sie gdy bardzo pozno wrocilem do domu. wszedlem do laznienki i zaczalem sie rozbierac. kosz na brudne rzeczy stoi tuz obok muszli. zgadnijcie gdzie wyladowaly skarpetki? Twisted Evil cale szczescie ze nie wpadlem na pomysl zalatwienia swoich potrzeb do kosza. PS. o tym ze skarpetki wrzucilem zorientowalem sie przed spuszczeniem wody :>

trzecia sytuacja w wykonaniu mojego kolegi. po "ciezkiej" nocy udalo mu sie w jakis magiczny sposob wrocic do domu. nastepnego dnia kiedy drugi kolega u ktorego byla impreza chcial wyjsc do sklepu zorientowal sie ze ma w domu jednego buta swojego a drugiego tego kumpla. chwycil za sluchawke, wykrecil numer, przedstawil sie i uslyszal przepite: "Wieeem..."

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2004 - 17:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Co do tych butów to mi też się przypomniało, że po jakiejś imprezce na chacie wstaje i co widzę na ganku? Shocked Glany kolegi... Chyba nie muszę mówić że owego kolegi w moim domu nie było Smile
a i to byla zima... Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RazzinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2004 - 18:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-05-2004



Status: Offline
ja miałem niewiele takich akcji... bo ogólnie to o nich nie pamiętam... Wink
ale raz chcąc zadzwonić do pani W, podnoszę słuchawkę wykręcam numer... z drugiej strony słyszę głos ojca pana M (to mnie trochę zdiwiło) więc pytam najnaturalniej w świecie czy jest pani K Very Happy (już podnosząc słuchawkę zapomniałem do kogo dzwonię Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2004 - 01:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Metatron! Milo Cię czytać! Gdzie byłeś jak Cię nie było, czy to mi tylko się tak rzuciło, że Cię nie ma? Nie mów, że zapomniałeś o nas! Twisted Evil
Mnie się zdarza zapominać do kogo dzwonię i prosić inne osoby albo też dwa numery przerabiać na jeden - wtedy dodzwaniam się do rozgłośni radiowej. Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2004 - 16:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
a sesja byla Wink a poza tym tak jakos Smile ale chyba sie znow zaczne czesciej pojawiac, a co!! jak tylko moj net do mnie wroci, co ma nastapis w poniedzialek, oby - trzymajcie kciuki Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2007 - 17:13
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Ja ostatnio poszłam do sklepu kupić margarynę... dałam 20zl, wzięłam margarynę i resztę w klepakach (do 10zl) i wychodzę a pani do mnie RESZTA!! i wręcza mi jeszcze 10zl w papierku xD Miło z jej strony Smile

I zawsze jak maluje farbami to zawijam sobie włosy w koka i wbijam w niego pędzelki przez co w trakcie malowania jak zmieniam jeden na 2gi to często szukam tego co mam go we włosach xD heh zawsze tak robie a mini to zawsze zapominam i szukam na blacie Wink

Jakiś miesiąc temu zapomniałam pójść na zajęcia Very Happy tak po prostu wstałam sobie rano i cały dzień siedziałam przed kompem i dopiero wieczorem zonk bo na zajęcia ne poszłam xD

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2007 - 23:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Ostatnio wyszedłem z psem bez psa xD Miałem zrobić kolesiowi z osiedla formata, zapomniałem windowsa xD Chodzę do sklepu nie biorąc pieniędzy ze sobą(czesto mi sie zdaża, muszę wracać). Zapomniałem dzisiaj w diablo wziąć kostkę horadrimów i musieliśmy się z kumplami wracać przez cały akt.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 01:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Brat mojego kolegi zamknął mojego kolege w domu, zapominając ,ze ten tam jest...
Cały problem polega na tym ,ze zamknął go na zamek który otwiera sie tylko od zewnątrz xD
Tak więc kolega zadzwonił z wołaniem o pomoc xD co by ktoś przybył pod jego okienko, złapał klucze z owego lecące i rozprawił się przy ich pomocy z zamkiem xD
pech chciał ,ze kolega ma lęk wysokości więc jak rzucał klucze z okna to ne spoglądał czy ktoś stoi pod oknem i je łapie -_-
Staliśmy pod blokiem i czekaliśmy aż kolega się wychyli i powie ,ze rzuca klucze xD ale ,ze tego ne uczynił więc klucz poleciał na chodnik a pod wpływem uderzenia wgiął się troche xD
Problem polegał na tym ,ze klucz był dość bardzo specyficzny przez co po ledwo co widocznym wgięciu ne chciał pasować do zamka i kolega musiał czekać dwie godziny aż wróci jego brat z zapasowymi kluczami i mojego kolegę wypuści xD
Kolega miał tego dnia prowadzić sesję RPG i przez historie z kluczem spóźnił się 3 godziny ponad xD

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 09:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
BG pewnie wkurzyli się na maksa.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 10:31
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 05-04-2007



Status: Offline
u mnie szkole trzeba mieć identyfikator bo inaczej nie wpuszcza cie do szkoly wiec malwinka w szatni szuka identyfikatora po plecaku a tu go brak, a ze to byl 1 miesiac w szkole nie wiedzialam ze istnieje cos takiego jak identyfikator zastepczy wiec sie wrocilam do domu(5 minut mam do szkoly) a w domu nie ma identyfikatora wiexc przeszukuje wszystkie kurtki i identyfikator byl w tej kurtce w ktorej bylam w szkole Neutral


a byla jeszcze sytuacja ze zapomnialam identyfikatora po raz ktorys Razz i podchodze do ochraniarza
-gdzie masz identyfikator?
-nie mam
-to do domu
-ale mieszkam 40km stąd
-dobra masz i mi sie na oczy nie pokazuj xD
i dostalam zastepczy a do domu nie chcialo mi sie wracac:P

_________________
'Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
w ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
w godzinie – nieskończoność'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits