Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 10-09-2002 - 18:31
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
Nabijasz sobie posty czy lubisz siebie sluchac?

Bylem zmeczony musialem niechcacy nacisnac cos Smile
Juz skasowalem tego posta.

nika napisa³/a:
A ulubiona postac drugoplanowa? Gardlo albo Patrycjusz nie moge sie zdecydowac, potrzeba mi wiecej kategorii!

Patrycjusz zdecydowanie. Tak pokreconego faceta (co mu ratuje 4 literki wielokrotnie Smile) to mogl wymyslic tylko Pratchett.

_________________
Pozdrawiam,
Raul


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 12-09-2002 - 10:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 11-09-2002 - 13:32
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

a czyje te ksiazeczki Dehirko? moze tu sobie cos skombinuje
Patrycjusz jest rewelacyjna postacia, moglabym o nim pisac wypracowanie z polskiego. dzieki niemu ten caly szajs jakos sie trzyma - w ogole tema robienia "zla" w imie "dobra" jest fascynujacy

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 12-09-2002 - 10:28
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
Patrycjusz jest rewelacyjna postacia, moglabym o nim pisac wypracowanie z polskiego.

Np . o tym czemu Patrycjusz nie ma Patrycjuszki Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 12-09-2002 - 13:00
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

wiesz, ze o tym nie pomyslalam - ciezko mi sobie wyobrazic zarowno damska wersje Patrycjusza (ja tez jestem seksistka) jak i jego polowice. Juz chyba Smierc bardziej nadaje sie, zeby go wyswatac.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 12-09-2002 - 15:52
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
wiesz, ze o tym nie pomyslalam - ciezko mi sobie wyobrazic zarowno damska wersje Patrycjusza (ja tez jestem seksistka) jak i jego polowice.

A mi łatwo byłoby zamienić Patrycjuszowi płeć natomiast trudniej znaleźć tą drugą połówkę Smile

nika napisa³/a:
Juz chyba Smierc bardziej nadaje sie, zeby go wyswatac.

Ale Śmierć ma Alberta Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 13-09-2002 - 13:23
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

co sugerujesz?!?!? jak mi jeszcze powiesz, ze Sherlock Holmes utrzymywal ze tak powiem baaardzo bliskie kontakty z Dr Watsonem to zaczne gryzc!
A Patrycjusz musi byc facetem, bo u Pratchetta tylko czarownice moga rzadzic i to tez polotwarcie za pomoca glowologii - natomiast inne kobiety rzadza swoimi mezami w zaciszu domowym. moglabym sobie wyobrazic slabego Patrycjusza, ktorego zona-hetera ciagnie za wszystkie sznurki

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-09-2002 - 13:39
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
co sugerujesz?!?!?

Po co Śmierci żona , skor Albert spełnia funckje "pani domu". Bez żadnych podtekstów.

nika napisa³/a:
jak mi jeszcze powiesz, ze Sherlock Holmes utrzymywal ze tak powiem baaardzo bliskie kontakty z Dr Watsonem to zaczne gryzc!

O tym mi nic nie wiadomo.

nika napisa³/a:
rzadza swoimi mezami w zaciszu domowym. moglabym sobie wyobrazic slabego Patrycjusza, ktorego zona-hetera ciagnie za wszystkie sznurki

Ja po właśnie przeczytanym Jingo mogę stwierdzic ,że Patrycjuszka jednak to byłby zły pomysł. A Patrycjusz nie ma czasu na jedzenie nawet.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 13-09-2002 - 13:42
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

tylko bez spoilerowania!
a co do Smierci to o ile pamietam sam byl doskonalym kucharzem i lubil to robic a Albert jest raczej kims do towarzystwa, choc wypelnia jakies tam domowe obowiazki

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-09-2002 - 19:43
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
tylko bez spoilerowania!

A gdzie ja cos spoileruje. Smile

nika napisa³/a:
a co do Smierci to o ile pamietam sam byl doskonalym kucharzem i lubil to robic a Albert jest raczej kims do towarzystwa, choc wypelnia jakies tam domowe obowiazki

Po części tak ale .. wyobrażasz sobie wogólę żone Śmierci ? Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 17-09-2002 - 14:09
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Na temat Jingo i Patrycjuszki!
Zone Smierci moge sobie wyobrazic jako energiczna kobiete o zdrowo rozsadkowym podejsciu do zycia, zreszta w Kosiarzu istnieje pewien watek romantyczny, prawda? Wydaje mi sie, ze Smierc ma nawet za duzo uczuc jak na swoj zawod - ludzie go pasjonuja.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 19-09-2002 - 22:32
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
Na temat Jingo i Patrycjuszki!

A co to za spoiler ,że nie ma Patrycjuszki ? Smile

nika napisa³/a:
Zone Smierci moge sobie wyobrazic jako energiczna kobiete o zdrowo rozsadkowym podejsciu do zycia, zreszta w Kosiarzu istnieje pewien watek romantyczny, prawda?

Ja sobie ja wyobrażam jako osobę o zdrowo rozsądkowym podejściu do śmierci Smile Bardziej okrutną ale tez bardziej uczuciową wobec "rodziny".

nika napisa³/a:
Wydaje mi sie, ze Smierc ma nawet za duzo uczuc jak na swoj zawod - ludzie go pasjonuja.

Jak ludzi mrówki. Moze tylko skala czasowa jest nieco inna.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2002 - 13:23
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

coz jakos nigdy nie interesowalam sie mrowkami, no moze jakies wieksze zwierzeta, ale to jednak nie to. zastanawiam sie kim byl smierc przedtem? czy bylo jakies przedtem? skad sie wzial? czy byl zawsze czy bogowie go stworzyli?
a zona smierci nie musi byc wcale okrutna - przeciez to nie smierc zabija, on tylko odprowadza, wystarczyloby, gdyby traktowala umieranie jako naturalna kolej rzeczy, godzila sie z nia i nie bala sie - zreszta ona nie umrze, bo jej czas przestaje w jego domu uplywac, wiec moglaby sie spokojnie stawiac poza smiertelnikami

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWys³any: 21-09-2002 - 15:27
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 25-01-2002

Sk±d: Åš-ca

Status: Offline
nika napisa³/a:
zastanawiam sie kim byl smierc przedtem? czy bylo jakies przedtem? skad sie wzial? czy byl zawsze czy bogowie go stworzyli?


Z tego co wywnioskowalam z tekstu Pratchetta to nie koniecznie byl. I wychodzi na to ze wzial sie z zapotrzebowania ludzi w postaci przez ludzi wymyslonej. Wychodziloby ze bogowie przynajmniej nie do konca jesli nie w ogole nie mieli w tym udzialu. A moze to tylko moje wrazenie? :]]
Tak czy siak to moj ulubieniec ^^
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 23-09-2002 - 13:33
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

moj tez, ale ja mam tylu ulubiencow... nie moge sie zdecydowac!
smierc jest naprawde super jako facet - z poczuciem humoru, ciekawa i dobrze platna posada, pozwalajaca na zaspakajanie sklonnosci badawczych i zawsze jest "w porzadku" - nie wiem, czy lapiecie, co chce powiedziec?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-09-2002 - 18:38
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
i zawsze jest "w porzadku" - nie wiem, czy lapiecie, co chce powiedziec?

Jest sprawiedliwy do bólu z małymi momentami gdy nie jest w słusznej sprawie Smile Nieprzekupny Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits