Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
leiahOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2004 - 12:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 25-05-2004

Skąd: Niederschlesien

Status: Offline
ja mam już około 3letniego kompa:
CPU: Intel Pentium IV 1,5GHz
MB: ASUS P4S533-X (SiS-645DX)
RAM: 256MB DDR (333MHz)
Video: Gigabyte Radeon 9000Pro 65MB + TV-OUT
Sound: SoundMAx Cadenza (On board)
HDD: 2x Seagate Barracuda 40GB
CD-RW: BenQ 48x16x48x

Monitor: Hyundai DeluxScan 5870 (15")

OS: Linux Slackware 9.1
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2004 - 19:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Apgrejd był niedawno. Mój kompjuter został wyposażony w nagrywarkę DVD LiteOn SOWH-812S i Surround-Kit -- śledź z dodatkowymi wyjściami audio (tylko co ja do nich podłącze?).

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2004 - 21:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Moja obsada zmieniła się na XPka
a CD-rom zastapiła nagrywarka

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2004 - 22:37
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Athlon 2.4
plyta nforce 2
512 ramu
40 giga i 60 giga ( 80 anime na dysku )
2 monitory 17 calowy samsunga i 15 calowy bealii czy jakos tak
grafika ? gf 5200 Ultimate


w sumie gowniany komputer ale narazie nie mam kasy na lepszy ( wszystko idzie na kobitki Very Happy )

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2004 - 00:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Na sieć mam zaledwie 3 klientów, a minimum muszę mieć 6, tak więc chyba nic z tego nie wyjdzie Crying or Very sad . Jeśli nic nie wyjdzie, to wydam sieciową kasę na nagrywarę DVD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2004 - 17:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Nagrawarka DVD już jest. Jest to LG GSA-4081B. Jest to nagrywarka typu 8-4, tak więc nie jest najszybsza, ale nie o to mi chodziło. Chciałem nagrywarkę uniwersalną, i taki jest ten LG. Wypala DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM! i zwykłe CD-R/RW.
Oczywiście tryb RAW jest tutaj obowiązkiem. Twisted Evil
Ponadto jak Iggi już wspomniał, przygotowywuję się do Neostrady!!. W tym celu mój komp przechodzi ewolucję. Właśnie przybyły mu dwa dodatkowe porty USB, i dotychczasowy zasilacz 235 wat zostanie zastapiony nowym zasilaczem 350 wat.
Są problemy gdyż mam linię zrobioną na dość wrednym urządzeniu zwanym PCM, tak więc za 2 tygodnie będzie przerobiona linia na "tor naturalny", a wtedy Neostradaaa!!. Neo będę mieć na początku lipca. Trzymajcie za mnie kciuki Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2004 - 18:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Przyznam się że jestem lamą i nie mam pojęcia co masz na mysli mówiąc "linia" - nie chcę tez się dowiadywac bo a nóż, widelec, mnie podkusi żeby i swoją ulepszyć i komputer sfajczę... Wink

A co do zasilacza, to pomysl nad jakiś mocniejszym niz tylko 350 - moze 400? Nie mam żadnych dowodów, jestem lamą więc mogę, ale czasem zdaża się że maszyna składa sie jak namiot, Może to przez Łingrozę XP, może przez wirusa, może przez pobbór mocy z nagrywarki (Ale, co dziwne, dwa czy trzy razy się tak zrobiło podczas kopiownai danych z płyty, a podczas nagrywania nigdy). no nic, pogadamy jutro w 4 oczy. Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BatouOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2004 - 20:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-06-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Może sie nie będe chwalił co mam za sprzęt Neutral no ale jak wszyscy to wszyscy Wink
AMD Athlon 750mzh, 128mb ram, g-force 256 (32mb ramu), mam dziwiękówke sb live! 1024, napęd dvd od LG, jakąś badziewną nagryware (ale działa!) i nawet dobrą płyte główną od Solteka.... Niech ktoś mi nowy sprzęt kupi!! Wink

_________________
"Patrzcie tedy, że marne są ludzkie nadzieje wobec wyroków, które Przedwieczny ognistymi znakami wypisuje na niebie" B.Prus - "Z legend dawnego Egiptu"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2004 - 17:40
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
a ja sie nie bede chwalil i powiem ze kupilem sobie nowy dysk twardy. skromnie bo tylko 160GB Twisted Evil teraz bede mogl szalec na DC++ Twisted Evil nastepna do wymiany pojdzie karta graficzna, pewnie na jakiegos Radeona albo co, mam nadzieje ze w najblizszej przyszlosci bo mi juz nowe gry dzialaja jakby chcialy a nie mogly.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2004 - 17:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Mój komputer właśnie zakończył transformację. Co ciekawe, ale transformacja objęła więcej niż planowałem. Komputerowi przybyły dwa dodatkowe porty USB (wbudowane w obudowę), nagrywarka DVD, i zmieniony zasilacz z 235 W na 350 W. Jednak doszła jeszcze jedna część, której nie planowałem. Komputer zmienił skórę. Nowa obudowa jest większa, dłuższa i węższa od starej. Jest srebrno czarna, i ma dość nietypowy wygląd. Na fotce widać dwie obudowy.
http://www.republika.pl/szczotapl/temp/komputer_front.jpg
http://www.republika.pl/szczotapl/temp/komputer_bok.jpg
Po lewej (biała) to moje stare pudło. Po prawej jest pokazane nowe pudło.
Dodatkowo doszedł napęd 5 calowych dyskietek. Zamontowałem go tylko dla tego aby mieć możliwość wymiany plików z drugim komputerem na czas aż nie kupię nowego kabla LAN. Stary został przycięty drzwiami.
Teraz przez dłuuuuugi czas nie mam w planach przeprowadzania kolejnych przeróbek mojego kompa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 21:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Od dwóch dni mam nagrywarke dvd , i nie moge pojąć jak udawało mi sie do tej pory życ bez tego urządzonka , jast cholernie przydatne i do tego pozwala zaoszczędzić miejsce i co najważniejsze nie grozi mi już bankructwo na kupowaniu cedeków Very Happy

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 22:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zbankrutujesz na nośniki...
ile kosztuje czyste DVD?
Tyle co pięć CDków?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 23:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Zbankrutować to można było jedynie na czystych cd : w zależnosći od firmy 0,99-1,43 zl każda 700mb. Żeby nagrać tyle ile jest na jednym dvd(4,7gb) trzba kupic 7 cd - 4,9 gb co daje 6,93-10,01 zł ! Czyste płyty dvd kupuje po 2,10zl . ?

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 08:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
jakie 4.9 giga?? Very Happy Na plyte realnie upychasz 4.35 giga. 1DVD=6 zwyklych 700mb. Co do nosnikow, lojalnie ostrzegam Cie, odpusc sobie syf i kupuj tylko markowe(Verbatim, TDK, przynajmnie Dysan). Bo po 3 czy 4 miesiacach moze sie okazac, ze stuff ktory nagrales na esperanzie czy hawku nie chce sie czytac. (tak tak, moi koledzy przekonali sie ze oszczednosc nie poplaca) Wink

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 09:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Nidy nie mowiłem że kupuje syf , co do cd-ków to nagrywarke miałem od paru let i nigdy nie miałem problemu z niemozliwścią odczytania danych Confused no i oczywiście zawsze nagrywam na tdkach albo w ostateczności na datexach ( te drugie ciesza sie szcególnie duzą popularnościa wśród moich znajomych ze względu na przystępna cene i wysoka jakość) .Co do płyt dvd to faktycznie na razie nie mam zbyt wielkiego rozeznania niemniej jeśli jakość płyty mierzyć ceną to te które kupuje za 2,10 w normalnych sklepach kosztują 5,90 tak że chyba nie najgorzej ?
A na 7 płytach cd faktycznie nie upchniesz 4.9 ( liczyłem po 700 mb na każdej ) ale na płycie dvd tez przecież nie upchniesz równe 4,7 tak że pop prostu zaokrągliłem w obu przypadkach .
Na 7 płytach cd mieści sie spokojnie 4,5 !

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits