Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
MagnusOffline
Temat postu: Video Girl Ai - tom 6  PostWys³any: 24-11-2003 - 16:12
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
no wiec co sądzicie o numerze 6?? tyle sie na niego czekało??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-11-2003 - 17:41
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Niektorzy czekaja dalej... Tak samo jak nn Paradise Kiss.... Ehhhhh...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-11-2003 - 13:41
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
No więc wczoraj wieczorkiem sobie siadłem nad nowym tomikiem i powiem że fajny jest Very Happy warto było czekać... a co do moich odczuć to:

- po pierwszym rozdziale myśl jaka mi naszła to tytułowe CO??!!
- wprowadzenie nowej postaci ... hmm nie chciałbym byc na miejscu tamtych kolesi co zorprawili sie z Yotą... ta panienka jest hmmm powiedzmy że umnie sie bić Very Happy
- co do złej Video Girl... mam mieszane uczucia... niby charakter ma zły ale Katsura źle ją narysował... z twoarzy widać jak by ta Video Girl czuła troche czasem to śmiesznie wyglądało... (no ale teraz sie czepiam)
- Ai ... stara dobra Ai Very Happy

seria jak by ożyła moze to z powodu nowej postaci.. już nie tylko Ai śmiga ale i nasza nowa dziewczyna... (specialnie nie wymieniam imienia bo nie wszyscy czytali)

Co do tej nowej to powiem że mi sie ta postać spodobała... wesoła, pogodna ale jakże skryta z uczuciami... no i przesadził autor z tą chorobą jej ... w przyszłości pewnie będą wątki dramatyczne dotyczące jej choroby pewnie... ale no cóż... jestem ciekaw jak dalej bedzie rozwinięty jej wątek... czas pokaże...

Jak dla mnie to tylko czekać na następny tomik Very Happy no i wypowiedzi innych na temat tomu 6...

No więc czekam Smile

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2003 - 10:27
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Magnus napisa³/a:
(specialnie nie wymieniam imienia bo nie wszyscy czytali)

I tak tyle zdradziłeś że jak byś powiedzia jej imię to by się nic nie stało Razz A poza tym to ten temat jest przeznaczony dla tych co już ten tomik przeczytali, albo ewentualnie lubią spojlery Smile

Co do tomika to mam trochę dziwne wrażenie że Katsura niepotrzebnie dramatyzuje różne sytuacje. Wprowadzenie nowej postaci dużo dało, podoba mi się ta dziewczyna Smile ma charakterek i odpowiedni wygląd (jest podobna do Ai, ale wg. mnie lepiej od niej wygląda Smile ) No i lepiej jej jak ma czpkę na głowie bo w długich włosach to jej niedo twarzy. Dziwne że przy tak wątłym sercu tak dobrze zna się na sztukach walki...

Nie podoba mi się na siłę ubieranie Mai w lateksowe ciuszki, bo jak dla mnie to wygląda jak spod latarni Confused Pewnie według autora to ło wyglądać seksownie...

Yota jest dalej tak beznadziejny jak był (no dobra w porównaniu do pierwszego tomu to jest jednak lepiej), śmieszy mnie sytuacja kiedy wie że Ai właśnie walczy z życiem(widział przecież wyładowania elektryczne), a on biegnie za (kurde jak ona miała? Rolling Eyes ) w każdym razie tą w krótkich włosach, bo biedaczek ma złamane serce. Kurde ja na miejscu Ai to bym się takim gościem nie przejmowała ....


No ponarzekałam sobie, ale ogólnie nie uważam żeby tomik był straszny, jest raczej średni i przyjemny do poczytania, no i ma ładną okładkę. Chyba pierwsza która mi się podoba Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2003 - 13:40
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
I tak tyle zdradziłeś że jak byś powiedzia jej imię to by się nic nie stało A poza tym to ten temat jest przeznaczony dla tych co już ten tomik przeczytali, albo ewentualnie lubią spojlery


Wink



Cytat:
wrażenie że Katsura niepotrzebnie dramatyzuje różne sytuacje


tak troche tak samo nie wiem po co wprowadził chore serce w nowej postaci... niby taka żywa postać wszystko OK a tu sie okazuje że chora ... no ale pożyjemy zobaczymy jak to dalej będzie


Cytat:
Dziwne że przy tak wątłym sercu tak dobrze zna się na sztukach walki...


hmmm głupi przykład ale spójrz na Misugiego (chyba tak miał na imie) z Tsubasy Wink


Cytat:
śmieszy mnie sytuacja kiedy wie że Ai właśnie walczy z życiem(widział przecież wyładowania elektryczne), a on biegnie za (kurde jak ona miała? ) w każdym razie tą w krótkich włosach, bo biedaczek ma złamane serce. Kurde ja na miejscu Ai to bym się takim gościem nie przejmowała ....


troche to nie na miejscu ale to można usprawiedliwić tym ze potem było odwrotnie...


Chciałem jeszcze dodać że tom 6 (część do walki) troche rozluźniła atmosfere... było wesoło i pogodnie z lekkimi scenami dramatycznymi... można było na chwile odetchnąć od dramaturgii i poświęcenia..

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2003 - 18:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 31-03-2003

Sk±d: Åšwiat Mroku

Status: Offline
Według mnie ten tomik należy do lepszych.
Akcja się rozkręciła, a i kreska wyraźnie dostała 'kopa'. Najbardziej to widać w pierwszym rozdziale, takie ujęcia parku i wogóle przyrody nalerzą do rzadkości (choć po druku troche się rozmazuje i traci na czytelności). Co do Mai ten struj idealnie pasował do wizerunku tej postaci, którą autor prubował wykreować. Poprostu she-devil w całej krasie, zwłaszcza ten kadr w zaułku, chociarz przy rysowaniu twarzy Katsura wpakoał sporo ..... Poprostu Mai nie wygląda na totalne zło tego świata.
Nowa postać wygląda wspaniale, zarówno od strony graficznej jak i charakteru. Głównie gdy ma rozpuszczone włosy, wygląda rewelacyjnie. Aby taki projekt stworzyć gościu musiał sporo w to włożyć i jestem pod durzym wrarzeniem umiejętności obserwacyjnych Katsury. Chociarz kłopoty z sercem do tej pory nie dają mi spokoju, o co w tym wszystkim chodzi i co będzie dalej??? Do licha kiedy następny tomik.

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2003 - 19:03
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 24-02-2003



Status: Offline
Mnie też się ta nowa postać podoba. Żywiołowa i energiczna. Tylko sobie pomyślałam, że się niedługo z VGA zrobi manga w stylu nieudacznik o dobrym sercu otoczony przez piękne dziewczęta. Smile Jeszcze jedna babka...
Mam zastrzeżenia do okładek. Grzbiety tomików na półce nie wyglądają za ładnie. Za bardzo się od siebie różnią. Tom 6 oczywiście różni się nieco od innych Confused
Mam nadzieję, że kolejny tom nie wyjdzie dopiero pod koniec stycznia.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2003 - 20:50
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
hehe widze że wszyscy maja pozytywne opinie na temat nowej postaci Very Happy

ale to sie skończy bo następny tom jest tym sławnym tomem z innego tematu i w końcu sie wyjaśni czy jest scena czy nie...

a wracając do 6 to co do grzbietów to niestety to jest ból ale no cóż trzeba to przeżyć...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-11-2003 - 12:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 31-03-2003

Sk±d: Åšwiat Mroku

Status: Offline
Magnus napisa³/a:
ale to sie skończy bo następny tom jest tym sławnym tomem z innego tematu i w końcu sie wyjaśni czy jest scena czy nie...


Czyżbyś wiedziałcoś coś o akcji następnego tomu???
Już 6 baje mi nieżle popalić. Przeczytałem ją już kilka razy i czuje że coś mi umkneło, a pozatym sporo jest niedopowiedziane. Np. Scena na moście. Rozstali się ale czegoś w tym brakuje, i nie moge dojść czego. Kolejna zagadka wiąże się z nową postacią. Uciekła z domu, ma chore serce, została porzucona przez chłopaka, a z drugiej strony walczy jak tygrys i niewidać po niej żadnej oznaki że coś jest nie tak. Zachowuje się jakby jej już niezalerzało, jakby lekarze wybali na nią wyrok śmierci, a ona sie z tym pogodziła. Może to tylko moje odczycie, ale ta postać ma sporo tajemnic. Na dobitke wszystkiego zostaje Mai i 'Stwórca'. Mai przed śmiercią nie jest już VG, zaczyna czuć, żyć?? a potem ginie. Dziwne posunięcie ze strony autora, co?? A na dodatek kreator VG rozważa jakby stworzenie nowego modelu obdarzonego uczuciami. Ciekawe czy tom 7 coż rozjaśni, czy jeszcze bardziej zagmatwa. Pożyjemy zobaczymy Smile

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-11-2003 - 15:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Shadow zapraszam to przewertowania tematu dotyczącego AI a nie osobnych tomów... będzie doś kontrowersyjna scena... bo podobno ma być scena gwałtu... ale co jak i gdzie i z kim to nie pamiętam... przeglądnij stare tematy o Ai...

a tak a propo pierwszego rozdziału "co?!" to troche mnie on wygiął bo myślałem że coś mi umkneło... tutaj Yota sie spieszy na spotkanie a tu nagle słyszymy "żegnaj".... i tylko jedna myśl ale co?? ale dlaczego?? ale...??

też mieliście takie uczucie??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-11-2003 - 22:31
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 14-10-2003

Sk±d: WaWa - Kabaty

Status: Offline
wg. mnie przesadzili...

Niema rysunku dziewczyny który by nie był chociaż w małym stopniu "rozebrany"... kazdy wizerunek ma coś "erotyczbego" i to juz wkurzać mnie zaczyna...

Podobała mi sie nawalanka Yoty z tymi bandziorami Twisted Evil

Ale ogolnie to VGA do 4 tomu jest dobre... potem już strasznie kiczeje...

a tak lubiłem VGA Rolling Eyes

_________________
"We must live and love..."
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-11-2003 - 23:02
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Niema rysunku dziewczyny który by nie był chociaż w małym stopniu "rozebrany"... kazdy wizerunek ma coś "erotyczbego" i to juz wkurzać mnie zaczyna...


no to chyba mało mang Katsury widziałeś Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-12-2003 - 09:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 31-03-2003

Sk±d: Åšwiat Mroku

Status: Offline
Magnus napisa³/a:
też mieliście takie uczucie??


Tylko tutaj nie mogłeś się połapać?? Jak tak to niezły jesteś.
A co powiesz na 'zabawe' Mai z Ai?? Walka jak każda jednak wyrażnie widać zmiany Mai. Raz jest to bezwzględność w wykonywaniu zad. (jak maszyna, T3000 Twisted Evil ), póżniej chęć 'pomocy' chorej koleżance, dalej zazdrość, nienawiść i cała masa innych. jak na VG to całkiem sporo.

Cytat:
Podobała mi sie nawalanka Yoty z tymi bandziorami


To raczej nie najlepsze określenie, jak dlamnie pasowało by tu 'dwie testo-pompki i idiota'. W tym stanie Yota powinien dostać szału a nie w taki kretyński sposób dostać w tyłek. I jeszcze ta gadka w stylu ' Jak mi żle, dobrze mi tak' ohyda. Można dostać doła gdy cię dziewczyna rzuci ale soori bez przegięć. Natsumi jest w tym względzie świetna. Dostała kosza, znalazła frajerów, dała im szybką lekcje (ciekawe czy ze względu na ogromną złość czy bo serce nie wytrzyma??) i rozładowała się. Płakała dopiero gdy nie miała już prawie żadnych opcji, podczas gdy Yota załamał sie przy pierwszej rundzie. To troche wkurza, dobrze że tylko troche Cool .

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-12-2003 - 11:38
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
W tym stanie Yota powinien dostać szału a nie w taki kretyński sposób dostać w tyłek.


w niektórych przypadkach nawet szał tobie nie pomoże jeżeli przeciwnik jest silniejszy



Cytat:
Można dostać doła gdy cię dziewczyna rzuci ale soori bez przegięć


to jeszcze nie było przegięcie znam osoby które gorzej reagowały..

Cytat:
Płakała dopiero gdy nie miała już prawie żadnych opcji


Sądze że tutaj chodzi o to że nie chce by ją widzano jak płacze... chce być silną osobą którą nic nie rusza... chce być silną , nieugientą osobą która sobie ze wszystkim radzi lecz tak naprawde jest bardzo wrażliwa...

Cytat:
Yota załamał sie przy pierwszej rundzie


chłopak ma małe doświadczenie więc mozna mu to wybaczyć...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-12-2003 - 16:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 31-03-2003

Sk±d: Åšwiat Mroku

Status: Offline
Cytat:
Sądze że tutaj chodzi o to że nie chce by ją widzano jak płacze...


Raczej nie w tym rzecz, choć w części masz racje, jej reakcja na Yote jest tu chyba najleprzym dowodem. Jednak weź pod uwage jej wcześniejsze wypowiedzi i zachowanie. Dostała kosza, a mimo to prubowała dalej, jest poważnie chora, a jednak nie idzie dalej. Jest wrażliwa, jednak ponad to nieugięta w swych postanowieniach, pomoc Ai mimo ataku choroby, i jest optymistką. Przynajmniej takie odnosze wrarzenie.

Cytat:
w niektórych przypadkach nawet szał tobie nie pomoże jeżeli przeciwnik jest silniejszy

Natsumi pomógł Cool .

Cytat:
to jeszcze nie było przegięcie znam osoby które gorzej reagowały..


Opierałem się na własnych przeżyciach. Niepowiem że jest lekko, ale 'to nie powód aby się odrazu załamywać' jak mówi Natsumi. A doświadczenia to raczej Yocie nie brakuje. Sporo tego było w poprzednich tomach, a jednak gość nie miał takich odjazdów.

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits