Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2004 - 20:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
This sword is an accurate copy of those blades in the Wheel of Time series.

ROTFL... Dokładna kopia miecza istniejącego tylko w powieści fantastycznej Laughing
Cytat:

Once you hold it in your hands, you realize how quick and deadly is the sword. A superb example of the swordmakers art.

ROTFL x2... Przeciętny Kowalski z całą pewnością zobaczy różnicę pomiędzy nim a jakimkolwiek innym mieczem jednoręcznym Laughing
Kocham taką reklamę Laughing
Pozatym tak naprawdę mieczyk za 270$ nadaje się właściwie tylko do powieszenia na ścianie i machania znajomym przed nosem... A te historyjki o wspaniałej stali to między bajki...

A on-topik. Fain sam w sobie nie jest jakimś specjalnym problemem (chyba, że czegoś nie pamiętam, bo całą serię czytałem już jakieś pół roku temu) i na dobrą sprawę jeden Asha'man by na niego wystarczył. Naprostowanie Proroka to kwestia rozmowy z Randem (jak sądzę) która prawdopodobnie będzie dość krótka i gwałtowna. Seanchenami prawdopodobnie zajmie się Mat, który wkręcił się po uszy i raczej już się nie wypląta. Gholam jest bardziej narzędziem, niż faktycznym wrogiem.
Zostają Przeklęci, Asha'mani i Shaido. Może te 14 tomów będzie faktem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 09:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Reaklama ala Telezakupy Laughing
Za taka cene to można spokojnie kupic w Polsce miecz nadający sie do normalnej walki (i to całkiem niebrzydki)...ale mimio wszytsko chciałoby sie miec taki z WOT chocby tylko do powieszenia na scianie (jesli oczywiście nie rozpadnie ci sie wcześniej w rękach Wink )


Serie czytałem dośc dawno i paru szczegółów juz nie pamietam..ale z tego co kojarze podczas ostatniego spotkania Faina nie poradził sobie z nim ani Rand ani kilka Aes Sedai do obstawy ( a Rand w dodatku dostał nową rane, sporo już ich ma jak by nie patrzec i każda nie zaleczona...). Gholam może i jest narzędziem ale za to bardzo skutecznym, i jak na razie nikt poza Matem nie wymyslił jak sie go pozbyć (wysłac takiego do Białej Wieży i masakra gotowa), a przeciez wiadomo ze jest ich więcej niż jeden. No i jest jeszcze Shaidar Haran dośc dziwne stworzenie które i tu bym sie nie zdziwił moze byc nawet jakąś częścią samego CZarnego, w kazdym razie skille ma niezłe.

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 13:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Postanowienie na nowy rok szkolny: Odświerzyć sobie caykl Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-09-2004 - 22:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Wykonanie takiego postanowienia to sama przyjemnośc.. w odróżnienia od np. takiego "zaczne sie uczyć".

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-09-2004 - 00:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
heh, obiecywałem sobie, że w tym semestrze zostanę kujonem Razz
A potem kupiłem Morrowinda...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2004 - 23:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Można już znaleźć nowy tomik w księgarniach... nawet sie i jeden dzień pospieszyli ^_^ , oczywiście najpierw trzeba mieć jeszcze te 35 złociszy (akurat trafili na moment w którym jestem spłukany Sad ).
Jedyne co mnie irytuje to wyjątkowe odchudzenie ilości stron w porównaniu np. do porzedniej części.

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2004 - 08:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Też widziałem... Nie, żeby od pół roku możnabyło kupić w American Bookstore Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Asuran-kunOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2004 - 18:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-11-2004



Status: Offline
Efffffff właśnie ukończyłem najnowszy tom cyklu i muszę powiedzieć że jestem i zadowolony i przygnębiony.Zadowolony bo nie było mych znienawidzonych postaci jak Egwene a zawiedziony że nie było nic o Randzie.Poza tym mam wiadomość dla wszystkich zainteresowanych,podobno ma wychodzic 1 książka na rok a autor zapowiedział że będzie pisał aż do śmierci więc nie spodziewam się rychłego końca.Niestety nie jestem wstanie wesprzeć mych słów argumentami bo te info mam od kumpla a sam czytałem o tym gdzies na stronce do której linka nie mam w tym momencie.(ciekawe czy czarna wieża zdradzi Randa....hmmmmm)

_________________
If you only knew the power of the dark side
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2004 - 13:31
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Nawet jeśliby okazło sie to prawdą to w jaki sposób napisze zakończenie ? Nawet najlepsza seria bardzo traci bez odpowiedniego zakończenia. ( Jestem już na "Shadow Raising" ^^.... juz niedługo dojde do nowego tomu )

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Asuran-kunOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2004 - 20:03
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-11-2004



Status: Offline
Cytat:

Nawet jeśliby okazło sie to prawdą to w jaki sposób napisze zakończenie ? Nawet najlepsza seria bardzo traci bez odpowiedniego zakończenia.

Szczerze mówiąc sam się nad tym zastanawiałem i nie potrafie udzielic ci sensownej odpowiedzi.....morze ma nie być zakończenia,bąc je napisał i dopiero po śmierci zostanie opublikowane.Who knows:(

_________________
If you only knew the power of the dark side
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2004 - 21:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Moim zdaniem to zły pomysł... Pisanie na siłę z reguł kończy się nudą, którą już widać w ostatnim tomie... Niech kończy w dobrym stylu, bo jeśli zamierza pisać do śmierci, to potem ktoś zrobi z WoT to samo, co ta zgraja patałachów od siedmiu boleści zrobiła z Conanem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits