Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu: Cutlass - wysyłka  PostWysłany: 09-12-2003 - 12:10
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
i wraĹźenia Smile
Niestety musicie ten dział dopełnić sami. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2003 - 18:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Raul dziś rano dostałam i nie poszłam do szkoły na pierwszą lekcję bo się nad tym zaczytałam, bardzo dziekuję za wspisik, pamiętałeś o mła (no jasne przecież Tobie przypomnieliśmy o duszyczkach). Tylko dlaczego to tak dziwnie sie kończy, co się z nim stanie ?
Papierek bialutki, czyściutki, tekst jest w 100% czytelny i te kreseczki- jestem in heven ^^"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2003 - 20:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
O Ty farciaro ;) :DDDDD To moze juz jutro u mnie bedzie...??? Oby, oby, oby :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2003 - 21:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
nio jam farciara i mam numerek 000006 Very Happy i jestem very happy, a na mange jest zaznaczony tomik 1 to znaczy, że bedzie tego wiecej, a może ja czegoś nie wiem ???

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2003 - 22:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie martw się Veg - u mnie też narazie pusto i głucho

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2003 - 23:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
u mnie też pusto...ale lepiej żeby przyszło jak juz wrócę z pracy, bo jak listonoszka przykica zanim wyjade, to bedzie jeden wiecej pirat na drodze^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 14:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja mam swój tomik od wczoraj. Jest śliczniutki i pełen bishonenków. Very Happy Inne uwagi napiszę po drugim, uważniejszym obślinie eee przeczytaniu. Wink Tylko to zakończenie... Istnieje dalsza część? Prawda? W Bakajcu nie mieli racji.
PS: Tigra, ale niski numerek. Applause Mój numer kolekjonerski jest za to okrągły, to 70. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 16:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dla Niki mam dwie wiadomości:
Zła - zapomniałem Ci się wpisać. Dobra - chcac Ci jakos wynagrodzic wyslalem priorytetem.

Co do samej mangi .. ma troszkę błędów których być nie powinno (były poprawione przed naświetlaniem a jednak wyszły). Ale to pierwszy raz i nastepnym razem tego dopilnuje osobiscie.

A ta jedynka .... jeśli Saisha będzie istniała i You Higuri zdecyduje sie na narysowanie dalszych tomów to będą.

Cieszę się, że Wam sie podoba. Do mnie jeszcze tak do konca nie doszło, że wydałem mangę. Nadal jestem zmęczony, drukarnia mi nawala (z terminem także - miałem mieć już cały nakład).

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 16:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no i widzisz ten priorytet - dziewczyny juz mają a u mnie wciąż nic! Crying or Very sad

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 18:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Niukus, podobno od pewnego czasu w soboty poczta roznosi przesyłki, wiec moze jutro?^^ wtedy też sobie pokomentujemy i poobsliniamy^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 19:46
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

hehehe... Smile mi przyszlo wczoraj, ale z braku czasu odebralem dopiero dzisiaj... dzieki za wpis Raul Smile szczerze mowiac, to nawet nie myslalem, ze mi sie tak ta manga spodoba... jest taka inna od wszystkiego dotychczas wydanego w Polsce... jest w niej pelno przystojnych chlopcow, niestety widac, ze autorka nie radzi sobie z rysowaniem kobitek ;( a szkoda... no ale w koncu jest to pozycja dla nich, wiec mozna przymknac oko... Wydanie jest bardzo ladne i jeszcze ten wypasiony plakacik Smile fafny bajer Smile szkoda, ze nie ma dalszych tomow, bo historia dopiero mogla sie rozkrecic, no ale trudno. Zycze wydawnictwu wieeelu mang na koncie i w ogole wszystkiego dobrego Smile

A tak btw, to mam numer 000003 Very Happy

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 19:54
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jak już dostaniecie to proszę o krótkie recenzje w sklepiku, co? Smile
To mi trochę pomoże w sprzedaży.

Z góry dziękuje.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 21:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No wiec tak :)))) Rysunki sa sliczne (nawet dziewczyna mi sie podobala :) Wakana jest sliczna, a co :) (ale Shroud i tak ladniejszy ;P), fabula calkiem calkiem. Ale NIE UWIERZE ze to zamknieta calosc ;P Przeciez t MUSI byc pocztek! Niemozliwe, zeby sie w takim moemncie zakonczylo, heh. Niech autorka sie bierze do rysowania i rysuje ;P Numerek mam 38 :) A wpis jest BARDZO fajniutki :)))))) Dziekuje!!!!! :D Plakacika plakacikiem bym nie nazwala, jak dla mnie ro jes fajna, kolorowa rozkladowka (szkoda ze nie rozbierana ;)))))))) no i ze Shroudem - fajna wstaweczka :)))) Jeszcz jedna uwaga co do okladki (pod obwolutka): dlaczego akurat rozowy????????? O_O

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2003 - 00:32
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Veg napisał/a:
No wiec tak Smile))) Rysunki sa sliczne (nawet dziewczyna mi sie podobala Smile Wakana jest sliczna, a co Smile

Mi się bardziej podoba Akasza , ale co tam Smile

Veg napisał/a:
Jeszcz jedna uwaga co do okladki (pod obwolutka): dlaczego akurat rozowy????????? O_O

Dlatego ze taki kolor byl oryginalnie. Wiec co by nie denerwowac nikogo taki zostal. Zreszta kto oprocz Veg zalada pod piekna obwolute? Smile

Co do chlopcow to sie nie wypowiem. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2003 - 11:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Akasza tez jest calkiem calkiem, ale Wakana to taka fajna szkolna dziewczynka :) Co do koloru pod obwolutka, t chyba ze tak :D W takim wypadku najbardziej odpowiada mi ten rozowy :DDD A poza tym, ZAWSZE zagladam pod obwolutke - mam jedna japonska mange, a tam pod obwolutka jest humorystyczny komiksik, cala okladka z tylu i z przodu (oraz grzbiet) sa pokryte ramkami z "niezrecznie" nrysowanymi esdeczkami :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits