Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 14:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

dehira napisał/a:
Sytuacja między Arashi i Soratą wreszcie posunęła sie o krok naprzód, szkoda tylko ze takim kosztem. Ale ja i tak wiem, ze on wydobrzeje, wiec wypedek nie zdołał popsuc mi humoru.

I tak zginie, sorka zgina... wszyscy! Crying or Very sad
dehira napisał/a:
Za to Subuś........, kiedy się okazało ze jest w domu Sei, i kiedy przytulił do siebie jego resztki, to T_T !!!!!!!!!!?

yyylllllllllll!
dehira napisał/a:
Subaru zmienił obóz, i jest już posłańcem.

to oni tak sobie moga? Shocked jak polscy politycy!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 17:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
to oni tak sobie moga? jak polscy politycy!


Laughing Laughing Laughing widać mogą Laughing Laughing Laughing

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2003 - 11:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
A spróbowałby tego nie zrobic! Laughing To miałby ze mną do czynienia.

hihi, nio ok, opiszę sytuacje^^
Subik zmienił stronę bo zginął Sei, a tak sie składa, ze Sei był ta jedyną osobą, którą Sub chciał chronić i to było jego zyczenie. Tylko dzieki temu potrafił rozstawiać kekkai, czyli być smokiem nieba. Po jego smierci automatycznie przestał byc pieczęcia, stacił zdolność rozstawiania kekkai. Czy muszę mówic, ze kochał Sei? ^0^
Przejdźmy dalej: Sub spotkał Fuume, który mu powiedział, jakie było życzenie Sei. A ponieważ było ono równoczenie wyrazem ...hm...miłości? dowodem na to, ze Sei nie był obojetny los Subika i żałował utraty jego oka? well, Sub chciał spełnić jego ostatnie życzenie, którym było przyjęcie jego oka w zamian za to, które utracił.
I wiecie jak się zostaje sakurazukamori? Zostaje nim ten, który zabija poprzedniego sakurazukamori. No i jak by nie patrzeć, to ręka Subaru przebiła pierś Sei. Tak więc Sub jest teraz Sakurazukamori, po Sei wraz z okiem przejął całą jego siłę,.....i mamy gotowego smoka ziemii.
Zobaczycie, że będzie fajnie dalej^^
A kamui już się domyślił, ze Subaru się zmienił....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2003 - 13:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

w ogole sie nie lapie, ale juz dawno przestalam czytac, stwierdzilam, ze zrobie to jak bede miec calosc - dwa miesiace to za duza przerwa, zebym mogla obiac calosc. dehirko dostalas moj liscik?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2003 - 20:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Aż tak strasznie tłumaczę? ;_;
Taaa, liścik dostałam, i już odpisuję dwa dni. Eh, coś czuję, ze to bedzie niezła epistoła ^^"

Nikus, juz bardzo niedługo będziesz mogła się zabrać się za czytanie całosci X'a. Jeszcze tylko 1 tom, a potem trzeba bedzie czekać na panie z clampa, i miec nadzieję, ze cos jeszcze narysuja, i to jak najszybciej ^^
Nie moge się doczekac na Twoją opinię o X'ie, kiedy juz to naprawde przeczytasz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2003 - 12:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a jakie sa plany, ze ile jeszcze maja narysowac?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2003 - 16:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
3, a przynajmniej taka panuje opinia Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 19:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
temat zamarł na kilka miesięcy, ale czytam go dziś w całości i jestem pod wrażeniem! - tyle stron i bez offtopów! wciąz o x'ie i clampicach! ^_^

pisałam kiedyś, ze najfajniejsze jest czekanie na mange...dziś musze to zweryfikować: kiedy się wie na pewno, kiedy wyjdzie manga, to rzeczywiście czekanie jest ciekawe, ale jeśli jest sytuacja taka, jak teraz z kolejnymi tomami X'a - nie wiadomo kiedy to wyjdzie, to czekanie studzi zapał. To wszystko trwa za długo....
zapomniałam juz szczegółów z X'a, musze wrócić do tego od poczatku.....
czy ktos jeszcze śledzi skany z asuki i jest na bieżąco??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 19:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
skany z asuki... dehirko- wybacz możesz wytłumaczyć ?
ogólnie pozyczyłam ostatnio jeden z koleżanek, której bardzo sie podobał i ciągle mnie wypytuje o szczegóły dotyczące X - aż miło mi na serduchu- zaczełam jeszce raz go czytać i ciągle jest taki sam efekt- bosh jak mi się on podoba Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 20:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
asuka to magazyn, w którym w japonii ukazuje się X (w odcinkach, tak jak DB ukazywało się najpierw w shounen jump) (( o ile niczego nie pokreciłam XD ))
A na necie mozna znaleźć skany, a przynajmniej mozna było znaleźć, kiedy ostatniuo ich szukałam, co było kilka miesiecy temu. Tak wiec mozna było być na bieżąco.

Ogólnie czuję się zdołowana własnie z powodu tego, ze zapał mi wystygł, i nawet przegladanie mang od nowa nie pomaga. Ach XD musze sobie znaleźć cos nowego, tylko co?
~~TB~~ ^^

No i czy sie orientujecie, jak tam na polu ficowym? dzieje sie coś nowego, ciekawego?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2003 - 23:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nic się nie pomyliłaś, Dehi, nic!! Wink

Hmmm...ja jeszcze nigdy nie szukałem skanów z >>ASUKI<< ale chyba zacznę to robić, bo jestem BARDZO ciekaw, co się dzieje z moją mangusią...

Co do kwestii oczekiwania na mangę, bez wiedzy, kiedy chociaż przypuszczalnie ma się ona ukazać - zgadzam się z Tobą, Dehirko! Czytam >>X<< od nowa, wiem co przeczytam na następnej stronie, jednak ile razy tak można! CLAMPice powinny chociaż na swojej oficjalnej stronie powiadomić termin >>przypuszczalny<<, by móc zacząć się orientować...Od razu w serduchu zrobiłoby się jakoś raźniej i milej....

A tak, traci się dobre chęci i ogólny zapał do wszystkiego...a wiedza, iż >>X<< 19 będzie tomem ostatnim, jeszcze bardziej dołuje....

Jednak zwracam się do wszystkich CLAMPo- i Xo-filów, by jeszcze z nadzieją Wink spoglądali w przyszłość...>>X<< może się zakończyć, jednak może powstać coś równie a może jeszcze bardziej (uwaga, bluźnię... Wink ) wartościowego, co skutecznie uleczy tą lukę... Wink A >>X<< pozostanie na zawsze w naszych serduchach, co będzie bardzo miłe.... Embarassed
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 20:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Cos tam mi się najwyraźniej zapamiętało ;P
skany z asuki to cos dobrego dla maniaków spoilerów! eh, kurcze, stanęło w takim momencie!
Uważam, ze takie angazowanie sie w nowe rzeczy - jak clampice w xxxholic czy trchonicles szkodzi niedokończonym tytułom: odchodza na dalszy plan, potem rysownikom zmienia się kreska, pewnie plan zakończenia historii też (ja tam nie wierzę, ze clapmice juz w momencie zaczynania rysowania znają historie do końca i maja zaplanowany scenariusz XD) no i w efekcie wychodzi takie cos jak X.

Powiedzcie: jak sądzicie, ze to wszystko sie skończy? czy tak jak w anime? (ciekawe, czy clampice maczały paluszki przy anime^^)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 21:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
sądze że skończy sie inaczej ... za dużo postaci dodatkowych doszło... X movie i manga to już dwie rózne rzeczy z takimi samymi głównymi bohaterami...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2003 - 15:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
na pewno maczały- paluszki swędzą Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2003 - 18:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
chodziło mi raczej o porównanie mangi i serii tv. Wiem, ze movie to całkiem inna historia XD. Ale jesli chodzi o tv, to koncówka w mandze jest +/- podobna do anime.
Nawet scena koncowa miedzy fuuma a kamui....mieczyki na gardełkach....

chyba w kawaii napisane było, ze clampice zupełnie nie mieszają się do anime....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits