Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu: Ichigo 100%  PostWysłany: 20-12-2003 - 20:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Pewnego dnia Manaka(główny bohater) pomimo zakazu wchodzi na szkolny dach, kilka sekund po jego wejściu, tuz przed jego oczami spada dziewczyna w szkolnym mundurku. I zgadnijcie co było pierwszą rzeczą na jaką Manaka skierował swój wzrok. Były to.........majteczki z truskawkowym wzorkiem ^_^ Podczas gdy on sie na nie gapił, dziewczyna się ocknęła i przestrzaszona ucekła do środka budynku. Zdezorientowany Manaka pierwotnie myślał, że spadła ona z nieba. lecz po uspokojeniu sie doszedł do wniosku, że to nie możliwe i, że jedynym miejscem z którego mogła spaść był dach klatki schodowej, którą tu wszedł. Na tym dachu znalazł zeszyt podpisany imieniem Toujo Aya, była to dziewczyna z jego klasy, tylko był jeden mały problem.....ona wcale nie wygladała jak dziewczyna, którą przed chwila spotkał(był tego pewien, pomimo, że nie pamiętał twarzy tej dziewczyny - pamietał tylko majteczki ^_^). Został owładnięty obsesją odnalezienia tej dziewczyny . Od kolegów, którym opowiedział wszystkjo co sie stało na dachu, dowiedział się, że tą dziewczyną mogła być Nishino Tsukasa, ponieważ ktoś widział ją właśnie w takich majteczkach(zbole ^_^). Teraz pozostaje tylko problem jak zostac jej chłopakiem, w końcu Tsukasa był jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, a on był nikim. W końcu, po burzy mózgów i wielu prośbach o radę i pomoc, wpadł na pomysł, że oświadczy sie jej..............podciągając sie na drążku ^_^ Niewiem jakim cudem, ale to zadziałało i Tsukasa została jego dziewczyną(nawet chyba go bardzo polubiła ^_^). Jednak po pewnym czasie dowiedział sie, że to nie ona była wtedy na dachu i miał spory problem. Ale jakoś nie chciał się z nią rozstać - polubił ją i zdecydował, że chce z nią zostać już na zawsze ^_^
Lecz lewie minęło trochę czasu, a mniejsce w jego sercu zdobyła też Toujo Aya(tylko jeszcze nie zupełnie zdawał sobie z tego sprawę). Musiał teraz wybierac między nią, Tsukasą i dziewczyną którą spotkał wtedy na dachu i o której zupełnie nic nie wiedział. A na dodatek nie był zbyt obeznany w temacie uczuć i miał same zboczone myśli, wiec nie ma szans na uniknięcie kłopotów ^_^

Powiem tylko, że zakończenie tej mangi jest bardzo zaskakujące ^_^

Dużo śmiechu i równie duża dawka uczuć plus JESZCZE WIĘCEJ "panty-shotów"(są one prawie wszędzie) to główne cechy tej mangi ^_^
Poruszanych jest także kilka poważniejszych tematów związanych z uczuciami i miłością, ale ja jakoś nie uznaje tego za wadę. Dla mnie jest to nawet pewnego rodzaju zaleta ^_^

Od strony graficznej seria nie ma żadnych wad, tzn, nie jest to jakaś przebojowa kreska, lecz raczej normalna, a pomimo to jakoś pasuje do tej mangi i wyglada bardzo dobrze ^_^

Małe wyjaśnienie: Ichigo = Truskawka ^_^

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu: Ichigo 100%  PostWysłany: 06-07-2006 - 14:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Czytam sobie to to i nawet mi sie podoba. Przede wszystkim jest tego znacznie więcej, niż krótki stosunkowo serial no i podono jest w końcu wyjasnione, kogóż ten Manaka wybrał. Kreska ładna, historia też calkiem calkiem, chociaż de facto jest powtarzany ciagle identyczny wątek, tylko rozmaicie podany. Jednakże pokazać rzeczywistość nawet dosyć banalną tak, żeby się chciało czytać dalej, to duża umiejętność. Tymczasem Ichigo 100% czyta się calkiem dobrze, dłużyzny się zdarzają, jednak niezbyt często, natomiast rzeczywiście jestem ciekawy dalego ciagu wydarzeń.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu: Ichigo 100%  PostWysłany: 08-07-2006 - 23:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
No to muszę wziąć się za mangę. Bo mam wszystkie odcinki Ichigo, OAVy i specjalne i nigdzie tak naprawdę nie ma zakończenia-co mnie bardzo zraziło do tego anime.

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 11:51
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Manga jest super.Anime też mi się spodobało lecz manga ma przynajmniej zakończenie.I ta kreska jest bardzo fajniutka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 12:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Aha... A anime nie ma zakonczenia? Wink Takie... neverending story?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 13:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Tak właśnie napisałem.
I jest to powszechny proceder bo anime często powstaje jak manga nie jest jeszcze ukończona.A jak manga jest ukończona to często już anime nie robią dalej.
Bardzo dobry przykład to Beserk.Tam też anime nagle się urywa a manga idzie dalej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 13:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Czyli ma... otwarte zakonczenie. Wink Nie, ze nie ma, bo ma. Po prostu jest otwarte.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 14:21
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Ale na kontynuację się nie zanosi chociaż fajnie by było.
Jest seria tv i 5 ova jako kontynuacje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 14:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Ja nie mowie o kontynuacjach, ja mowie, ze otwarte zakonczenie nadal jest zakonczeniem...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 14:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



heh, przestańcie wreszcie do siebie skakać...

@Mike:
sakura_89 napisał/a:
muszę wziąć się za mangę. Bo mam wszystkie odcinki Ichigo, OAVy i specjalne i nigdzie tak naprawdę nie ma zakończenia-co mnie bardzo zraziło do tego anime.
Widocznie nie tylko Paweł tak myśli. Dobrze mówią tylko nie umią tego odpowiednio wyrazić i tyle. Nie trzeba więcej komentarza.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 15:29
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Nad tym nie ma co myśleć.Takie są fakty.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2006 - 15:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Takie czyli jakie?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2006 - 00:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
faktyczne? Very Happy

co do zakonczen mike to otwarte != urwane czy raczej zrobione na kolanie.
GTO Juuni kokki Hellsing i pare innych tak czy siak sporadyczne przypadki.

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2006 - 09:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Z Juuni Kokki była trochę inna sprawa; planowano więcej epizodów i porządne zakończenie, ale dyrektor produkcji miał zawał. Poza tym były problemy z pieniędzmi...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2006 - 11:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Przyslowie mowi: "Wszystko ma swoj koniec. Tylko kij ma dwa konce".

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits