Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu: Onegai Twins  PostWysłany: 22-12-2003 - 00:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
własnie jestem po obejrzeniu tej oto serii... i moge powiedziec że jest to jedna z fajniejszych serii jakie oglądałem Very Happy

jeżeli ktoś oglądał Onegai Teacher (OT) (ja niestety tylko pare odcinków Confused ) to Onegai Twins jest lekturą obowiazkową lecz jak ktoś nie oglądał Teacher'a to też może spokojenie sięgnąć po Onegai Twins Very Happy

akcja rozgrywa sie po Onegai Teacher bo nasza nauczycielka ma juz męża Very Happy a historia opowiada o trójce bliźniaków hehe tak dobrze czytacie Very Happy

wszystko zaczeło sie od wiadomości gdzie w tle był pewien budynek... budynek ten był w tle pewnego zdjęcia na którym było pewne rodzeństwo - bliźniaków... nasze rodzeństwo zostało rozdzielone będąc małymi dziećmi... postanowili oni odnaleźć swoja mame wprowadzając sie do tego domu... jako pierwszy przyjechał Maiku... jako że w tym domu spędził dzieciństwo wynajął go i w nim zamieszkał... pewnego dnia zjawiła sie pewna dziewczyna Miina która jak sie okazało miała być siostra bliźniaczka Maika... miała ten sam kolor oczu i to samo zdjęcie z dzieciństwa... niby juz mamy nasze rozdzielone rodzeństwo a tu nagle zjawia sie trzecia osoba... Karen i jak sie okazuje tez podaje sie za siostre bliźniaczke Very Happy hmmm i co tu teraz poradzić w końcu bliźniacy to dwie osoby a nie trzy... i tak właśni zaczyna sie historia


Onegai Twns to bardzo fajne i przyjemne anime Very Happy kreska jest taka sama jak w OT ze znanych postaci z poprzedniej seri przewija sie nam nasza nauczycielka pod koniec serii jest tez jej mąż Very Happy ... w czasie jak chcą sie dowiedzieć kto jest rodzina a kto nie nasze panie zawierają tez układ że będą ze soba współdziałały .... i ta która będzie "obcą osobą" będzie miała prawo do miłości w stosunku do Maika a druga będzie ją wspierać jako siostra...

anime to jest komedią romantyczną a komizm sytułacyjny potrafi nieźle ubawić Very Happy na konwecie widziałem ta serie po raz pierwszy i tylko 3 odcinki i powiem wam ze po tych odcinkach wiedziałem ze trzeba to miec Very Happy polecam goraco anime jest w sam raz na poprawienie humoru

Ktos oglądał ta serie??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 07:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
hmm, ja to widzialem i uwazam ze w porownaniu do Teacher jest troszeczke slaba. Fakt ze jest kilka elementow komicznych, ale to chyba tylko z przodu serii, bo dalej to jush nic sie nie dzieje. Naprawde, Teacher non stop czyms zabijal(ech pamietny wujek:)), i jakby tu rzec, seria moze byla bardziej dramatyczna--->stosunki miedzy nauczycielka a tym kolesiem. Tu natomiast trojkat blizniakow, to takie male flaki z olejem.
Ale da sie obejrzec. Wink

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 11:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
niestety teachera nie ogladałem i raczej za szybko nie obejrze bo trzasnołem sobie spoilera jak była BAKA i wiem jak to sie kończy takze może kiedys obejrze... teraz ogladałem Twins i nie znając Teachera moge powiedzieć że dobre Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 12:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja ogladalam juz jakis czas temu i jedno, i drugie (i OAVke Onegai teacher) i jakos o wiele bardzij przypadly mi do gustu Blizniaki :) (nie wiem, moze dlatego ze IMHO dziwnie wygldaja pary, gdzie babka jest wyzsza? - just kidding). Takze ogolnie Blizniaki sa od Onegai Teacher takie bardzij przyziemne, mniej tych elementow ufolowatych itd - i chyba glowni dlatego bardziej mi sie podobaja :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 13:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
mnie sie obydwie serie bardzo podobaly, swietna kreska, uwielbiam taka.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 18:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
mi bardziej podoba się OTeacher- jakiś taki fajny klimacik ma, nie mówię, że bliźniaki są złe, ale humorek trochę jakby mniejszy ...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 12:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
na razie widzielismy tylko 7 odcinkow o ile sie nie myle, trudno powiedziec czy to duzo czy malo, O-Twins troche sie jednak roznia od O-Teacher, o co innego chodzi.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 12:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
z tego co mi wiadomo w OTeacher oni sie chowali żeby nikt sie nie dowiedział a w Twins wszystko jest jasne oprócz głównego wątku czyli to jest rodzeństwem a kto obcą osobą

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 12:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
ja czekam na dalsze odcinki i zastanawiam sie jak cala sprawa sie rozwiaze. kto jest rodzenstwem kogo, lub moze cale to zajscie jest jedna wielka pomylka.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:05
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Ogladałem obie serie w całości i muszę powiedzieć, ze Onegai Twins mi się jakoś bardziej spodobała, mówię o fabukle oczywiście , bo kreska jest ta sama.
Co do muzyczki to też jest troche lepsza. Nie mówię oczywiście, że w Onegai Teacher była zła.

Magnus>> W Onegai Twins nie wszystko jest od początku jasne. Sam fakt, że są w nim zakochane został tak na prawdę ujawniony dopiero po kilku odcinkach.

BTW: W tej serii Marie o wiele bardziej mi sie podobał ^_^
A zwłaszcza jego zachowanie w odcinku w którym obie dziewczyny próbowały przywrócić Maiku "normalne męskie reakcje" ^_^

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A ja nie oglądałem żadnej części... Sad I nie wiem, o czym jest....

Którą poleciacie dla Nowicjusza?? Tak na początek?? ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:20
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
pewnie O Teacher, zeby byl ciag logiczny Rolling Eyes

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Nie pewnie tylko napewno ^_^

Według mnie serie powinno się zaczynać od początku ^_^
(w miarę możliwości oczywiście ^_^)

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
zdecydowanie O_Teacher. w serii twins pojawiaja sie bohaterowie z Teacher, wiec mogloby to wprowadzic niejakie zamieszanie.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 14:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
O_nauczucielek, chociaż ja zaczełam od bliźniaków i fakt miałam pewne kłopoty Smile ale ja mądra szkapa jestem i w końcu (po tygodniu) zajarzyłam o co chodzi :}

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits