Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2005 - 23:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zgodzę się z przedmówcą. Nie chcę wchodzić w teorie spiskowe ale... wydaje mi się że producent chrupek czy innego badziewia jest sponsorem danej serii.
Jako że wymagania rynku równają w dół (smutna prawda niestety) stacjom TV oferuje się to co przyciągnie jak najwięcej uwagi czyli serie o walce bez krzty psychologii bo coś takiego przyciągnie nie znawców anime (jak to dumnie zabrzmiało Cool ) tylko małe dzieci chcące zobaczyć ludziki o smiesznych fryzurach i wielkich oczach.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadineaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 11:07
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-05-2005

Skąd: Wrocław

Status: Offline
coz wiec wspanialy tvn moglby sie w takim razie postarac ma tych kanalow od cholery moglby stworzyc TVNanime np. i puszczac nawet po trzypowtorki w tygodniu jednego odcinka, jak viva X, by kazdy mogl wybrac odpowiedni moment...

wczoraj mnie jednak bardzo zaskoczylo jedno, weszlam na stronke polsatu z prosbami widzow, wymieniane byly praktycznie dwa tutuly Roswell, ale z przewaga SM.

a jesli chodzi o chrupki to zapewne najczystrza prawda, finansuja to, polsat od dawna ma chyba problemy z ta dziedzina...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 11:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

sama bym chętnie obejrzała SM po raz trzeci - może wreszcie dokupiliby zakończenie pierwszej serii, kiedy wszystkie Sailorki giną? w końcu widziałam te odcinki po niemiecku; co do Yu Gi Oh to jest to bardzo popularne - zobaczcie Kawaii na tym jedzie już pół roku znaczy, że to dobrze się sprzedaje

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadineaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 11:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-05-2005

Skąd: Wrocław

Status: Offline
hehe ostatniesailorki nie zostaly wyemitowane niekoniecznie zpowodow braku filmu, prawdopodobniecenzurka weszla... ale kiedys o sm tez lecieli w kawaii, nawet ma te poczatkowe nr jeszcze chyba gdzies.... a yu gi jest typowym dla miejszych dzieci filmem, jak dla mnie bez tresci, poza tym ze walczy o pozostale czesci tego cacka co ma na szyi jak pamietam... napewno animacja jest 1000000000 razy lepsza niz w pokemonach, wiec ostatecznie da sie strawic... ale wiekszosc widzow to dzieci w wieku do ? 12 lat?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 13:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

cenzura czego? nie kupili dwĂłch odcinkĂłw i tyle;
dzieci do lat 12 to teĹź klienci

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadineaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 13:32
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-05-2005

Skąd: Wrocław

Status: Offline
tak glupio wykupili prawie wszystkie odcinki plus jeden film kinowy z tego co wiem... a pomineli tak z 3 odcinki? bo jeszcze gdzies tam brakuje jakiegos... ja mysle ze to cenzura.. toz nie wypada pokazywac dzieciom... nie wiem... tak mi sie chyba kiedys cos o uszy obilo... bo fakt ze dziwnie pomineli dwa odcinki kupili nastepne, pomineli jeden, kupili nastepne... choc z naszymi kanalami wszytsko mozliwe...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 18:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

z tego co pamiętam to dopiero po kupieniu serii zorientowali się, że brakuje odcinków, ale strona japońska nie miała ich zakontraktowanych, więc ich nie dała; na pewno to nie cenzura, bo w serii Stars też giną przecież wszystkie Sailorki - to jak to puścili a tamtego nie? poza tym Bunny w Stars była całkiem goła a tego nie ocenzurowali Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadineaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2005 - 18:24
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-05-2005

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Poddaje sie... nie wiem i nie bardzo mnie to juz interesuje... nie bylo koniec i kropka, czy bedzie dowiemy sie gdy pozyjemy...

a jesli chodzi o Yu gi oh to po pol roku nie wiele sie tresc zmienila Very Happy podobnie w bayblede... nadal wiem o co chodzi Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
fenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2005 - 12:34
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-03-2005

Skąd: Wałbrzych

Status: Offline
Mnie ta seria nie zachwyciła, jest trochę naiwna i czasami głupia. Ale jest to moje zdanie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2005 - 12:59
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
O tych ostatnich odcinakch to kiedyś czytałam (bodajże w Secret Service) że Amerykanie też ich nie mieli (tego 3 wycientego z resztą też)... także całkiem możliwe że prawa szły jakoś przez Amerykę(to właśnie tam uznano że ostatnie odcinki pierwszej serii są zbyt brutalne) co tłumaczy też zmianę Usagi na Bunny Rolling Eyes

Fen ta seria nie ma zachwycać starszych odbiorców Wink To jest serial dla dziewczyn do 14 lat, chociaż niektóre scenki są fajne, a chyba żadna inna seria magical girls nie zdobyła takiej popularnści Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LiliOffline
7 Temat postu:   PostWysłany: 21-11-2005 - 20:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-11-2005

Skąd: Kraina SnĂłw

Status: Offline
Po paru odcinkach mnie to znudziło. Grafika bombka, głosiki średnio, ale morał ech... Co tu wiele pisać^_^. W skali od 1 do 10 to anime ma 6,5 ;P

_________________
Zasłuchane w ciszę samotności
i ziemskim mrokiem spowite,
wszystko darzą uczuciem miłości,
nawet dusze w ciemnościach ukryte.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-11-2005 - 20:31
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ja to troche oglądałem,.kiedyś nawet w te karty grałem:D potem oglądąłem na telewizji TV2(niemiecka stacja) gdize leciały dalsze odcinki od Battle City gdzie w turnieju Yugi zdobył wszysktie 3 legendarne karty,potężniejsze niż Błękitnookie Białe smoki:D
ale mi sie to nie p0doba zbytnio,mało dynamiki i akcji a to jest to co trygrysy lubia najbardizej:)

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits