Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2004 - 21:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
To lepiej TIRa na mangi wyslac ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2004 - 09:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
albo najlepiej dwa tiry Smile, ale człoweik też się przyda, bo jak tirem, to cło jakieś chyba się płaci Smile
a tak to ta osoba sobie jeszcze Japan pozwiedza Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2004 - 10:52
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Coz wiec kilka rzeczy powiem zanim jescze przeczytam nowy MANGAzyn. Po pierwsze mangi: mozna je zmaowic w niskich cenach (od1,90 - 6,90 $ za sztuke) z JPQUEEN. A jesli chodzi o angielski w JAponi ... to cóż porzeżyłem wielki szok, gdy chciałem pogadać z Rintaro i nie rozzumiał ani słowa - ale może to aj niewyraźnie mówie??

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2004 - 13:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
rownie dobrze mozna zakupy wyslac paczka za pomoca firmy UPS. dojdzie na pewno. ciekawae co jest tansze?? doplata do biletu za nadbagaz czy wyslanie paczki??

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2004 - 21:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Dzisiaj dorwałem MANGAzyn^^ Jestem z niego very happy^^ Wygląda coraz lepiej^^

Są także tego minusy - Kawaii wygląda przy nim niezwykle dziecinnie, że aż wstyd kupić... Confused

A co do Japonii, to umawiamy się na wielkie spotkanie Kasumian z całej Polski, jedziem na jakieś lotnisko i hen^^ i sobie na miejscu pokupujemy^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 00:38
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
MetAtroN napisał/a:
doplata do biletu za nadbagaz czy wyslanie paczki??

Wysłanie paczki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 15:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nareszcie doszło! manga jest śliczna - baaaardzo mi ten rysunek odpowiada, ale czemu taka smutna?!? #Puppy dog mam nadzieję, że kolejne odcinki będą bardziej optymistyczne! czemu ten kot nie mógł się np. na stałe zmienić w człowieka?
można mieć jakieś zarzuty do Mangazynu, ale nie sądzę, by przy takiej konkurencji Kawaii nie straciło szybko czytelników. wydaje mi się, że nawet młodsi z nich, do których pismo jest teraz wyraźnie skierowane będą woleli kupić Mangazyn, bo jest w nim po prostu więcej ładniejszych obrazków.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 15:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
można mieć jakieś zarzuty do Mangazynu, ale nie sądzę, by przy takiej konkurencji Kawaii nie straciło szybko czytelników.

Jakich czytelników? Stracić? Kawaii jest dla tych dla których Mangazyn jest za trudny. Po za tym 10 zł to dużo.

nika napisał/a:
skierowane będą woleli kupić Mangazyn, bo jest w nim po prostu więcej ładniejszych obrazków.

@_@ Nie sądziłem , że przeczytam coś takiego. To Mangazyn jest od obrazków? Smile

W kazdym razie, to czy jest miejsce na dwie gazety to pokaĹźe rynek a nie nasze zgadywania. PĂłki co Kawaii nie pada, Mangazyn chyba teĹź nie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 16:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ja się przyznaję kupuję i Mangazyn i Kawaii
to pierwsze z wiadomego powodu, a to drugie- trudno mi się rozstać z "moim" pisem, mimo iż tak bardzo się zmieniło, ale łezka mi się w oczku kręci jak wspominam co było kiedys, ale i co jest teraz... wolę nie kupić coca-coli i wydać kase na Kawaii- może to głupie, ale co tam, to z pisem się "wychowałam" i jestem tym kim jestem teraz :]
(no coments- bo wiem, że jestem stuknięta :] )

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 16:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jeśli Mangazyn jest dla ciebie za trudny to zamiast go czytać oglądasz obrazki, które są tu ładniejsze niż w Kawajcu. nie widzę luki w moim rozumowaniu... Think
zresztą ja nigdy nie ukrywałam, że w mandze i anime interesuje mnie przede wszystkim strona wizualna - gdyby Mangazyn nie miał ładnych obrazków to nigdy bym po niego nie sięgnęła. jeśli w danym anime grafika mi nie odpowiada to po co mam czytać artykuł o nim? Kawajec po prostu jest brzydki, dlatego mi nieodpowiada - mogłabym przeboleć infantylne teksty, gdyby strona wizualna była powalająca.
10zł raz na dwa miesiące czy 5zł raz na miesiąc - cenowo na jedno wychodzi, ale nie treściowo...
oczywiście, że pokaże rynek, ale czy w związku z tym nie mam prawa sobie pozgadywać? moja opinia brzmi: byłabym bardzo zdziwiona, gdyby Kawaii w takiej formie cieszyło się równą popularnością, co stare Kawaii, ale oczywiście różne rzeczy się zdarzają

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KotoroOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 17:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-09-2003



Status: Offline
nika napisał/a:
mogłabym przeboleć infantylne teksty, gdyby strona


Infantylne? Masz chyba jakas dziwna definicje infantylnosci. Co jest infantylnego np. w recenzji Cutlussa (tak, recenzji - to dopiero nowosc, jeszcze takiego czegos polski fan nie widzial. Prawdziwa recenzja, a nie pitu-pitu). Prosze, konkretnie i na przykladach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 20:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

hmm moja krytyka Kawaii dotyczyła przede wszystkim brzydkiego wyglądu. miałam ogólnie na myśli, że mogłabym wybaczyć infantylne teksty, ale brzydkiej strony wizualnej nie. mimo wszystko jestem w stanie podać konkretne przykłady np. napisy w dymkach, "pitu-pitu" na temat anime Princess Tutu, powalający humor z Kamui w roli głównej, komentarze w rankingu Top Ten, Z pamiętnika rysownika czy niektóre odpowiedzi w KSK.
jaka jest recenzja Cutlass chętnie się wypowiem, kiedy dostanę już nowe Kawaii. dobra recenzja byłaby jednak miłą odmianą po tym co było zaprezentowane do tej pory, gdyż większość artykułów nie grzeszy treścią. chociażby wspomniana przeze mnie Princess Tutu - artykuł na całą stronę liczący raptem 16 zdań, w tym te fantastyczne chwyty retoryczne (Kim jest tajemnicza Princess Tutu? Kim jest książe?) zainteresowałam sie tym tytułem, ponieważ spodobała mi się kreska, niestety niczego konkretnego się nie dowiedziałam. naprawdę rażą olbrzymie połacie wolnego miejsca na stronie - duża czcionka i kolorowe rameczki nie są do końca w stanie zatuszować tych niedostatków.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 22:17
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
hmm moja krytyka Kawaii dotyczyła przede wszystkim brzydkiego wyglądu.

Imho okładka nowego Kawaii jest ładniejsza niż Mangazynu. W Mangazynie poszli na łatwizne i walnęli zdjęcie wirtualnej idolki.

nika napisał/a:
niektĂłre odpowiedzi w KSK.

No ja wprost przeciwnie. Nareszcie odpowiedzi są żartobliwe a nie dziecinne.

nika napisał/a:
jaka jest recenzja Cutlass chętnie się wypowiem, kiedy dostanę już nowe Kawaii. dobra recenzja byłaby jednak miłą odmianą po tym co było zaprezentowane do tej pory

Jest naprawdę dobrze napisana. I nie mówię tego jako wydawca bo z punktu widzenia wydawcy wolałbym pewne zdania pominąć , ale jest obiektywna.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2004 - 01:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jeżeli nowa okładka wygląda tak jak w zapowiedziach poprzedniego numeru to ja wolę pójście na łatwiznę Mangazynu - zresztą co ma jedno wspólnego z drugim?!? zdjęcie może być ładniejsze niż rysunek niezależnie od stopnia energii włożonej w wykonanie jednego i drugiego. oczywiście ładne jest to, co się komu podoba - mnie po prostu podoba się coś innego i opinia każdego z nas będzie subiektywna.
acha jeszcze kilka uwag matematycznych: nowe Kawaii kosztuje 5,90 i liczy sobie 52 strony (w tym 8 to plakat) czyli w ciągu dwóch miesięcy otrzymujemy 104 strony za 11,80
Mangazyn kosztuje 9,90 i ma 150 stron a to znaczy, że otrzymujemy więcej za mniej
do tego jeszcze kwestia prenumeraty - do swojej otrzymałam komplet 4 Mangazynów Extra; teraz prenumeratorzy dostają całą serię Arjuny oprócz oczywiście niższej ceny - Kawaii oferuje jedynie niższą cenę

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KotoroOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2004 - 01:09
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-09-2003



Status: Offline
Okladka w zapowiedziach to okladka w zapowiedziach. Skan gotowej znajdziesz w newsach na Kasumi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits